Vásárhelyen is megvannak az első koronavírus-fertőzöttek!

Lapunk információi szerint egy 90 évnél idősebb vásárhelyi férfinél és egy egyéves helyi csecsemőnél diagnosztizálták az új típusú koronavírust, vagyis városunkban is felütötte a fejét a COVID-19.

Úgy tudjuk, ők a városban az első regisztrált fertőzöttek. Jobbulást kívánunk nekik!!!

PS.:

Mint azt korábban megírtuk, a polgármestereknek lehetőségük lett volna szigorítaniuk a húsvéti hosszú hétvégén a kormány által bevezetett kijárási korlátozáson. Többen fel is vetették, hogy Vásárhelyen miért nem hozott új, szigorító, korlátozó intézkedéseket a város első embere, számtalan ilyen kommentet idéztünk is szombati cikkünkben. Nos, úgy tűnik, az elégedetlenkedőknek lehetett igazuk, és helytelen döntést hozhatott a polgármester, ugyanis mint kiderült, a COVID-19 kór sajnos már felütötte a fejét a településünkön…

Ez azt is jelenti, hogy mindenkinek minden eddiginél jobban oda kell figyelnie a mindennapok során. A rendszeres kézmosás és a higiénia elengedhetetlen, és aki teheti, MARADJON OTTHON! Vigyázzon magára, vigyázzunk egymásra Vásárhelyen is!

Fotó: Illusztráció (pixabay.com)