Vásárhelyi Fidesz: ebben a nehéz időszakban is városunk polgárai mellett állunk

Élelmiszercsomagokat állítottak össze és juttatnak el rászoruló családoknak a Fidesz vásárhelyi frakciójának tagjai.

A Facebook posztjukból kiderül, hogy az első néhány tucat csomag még húsvét előtt kiosztásra kerül.

Ebben a nehéz időszakban is városunk polgárai mellett állunk, erőnkhöz és lehetőségeinkhez mérten segítünk és segíteni is fogunk a rászoruló családokon. Az első néhány tucat csomag még húsvét előtt kiosztásra kerül” – írják a bejegyzésben.

Horváth Zoltán a veszélyhelyzet végéig a teljes képviselői tiszteletdíját rászoruló családok és idősek megsegítésére fordítja. „Ebben a hónapban élelmiszer csomagokat állítottunk össze, csomagonként 3.300,-ft értékben, így én 22 db csomagot tudok szétosztani” – írja a képviselő.