Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 51

A Corvin végzősei zárták a diákbáli szezont szombat este Hódmezővásárhelyen. A tanulók angol és bécsi keringővel örvendeztették meg a közönséget a Fekete Sasban.

– Öt osztályból összesen 41 pár táncolt az est folyamán. Az elmúlt négy évhez képest most voltak a legtöbben, ez a csúcs – osztotta meg lapunkkal Oláh Attila, a Hódmezővásárhelyi Szakképzési Centrum Corvin Mátyás Szakgimnázium és Szakközépiskola tagintézmény-vezetője.

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 2

A fiataloknak immár hagyományosan Molnár Zsolt tanította meg a táncokat, az angol és bécsi keringőt. A diákok hosszú hónapok óta készültek a jeles alkalomra.

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 34

A corvinosok vendéglátóipari, kereskedelem és turisztika ágazatban tanulnak. A végzősök közül vannak, akik maradnak az intézményben 13. évfolyamon, azonban vannak olyanok is, akik főiskolára, egyetemre jelentkeztek.

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 5

– A szakmunkás 11. osztályos tanulóinkat pedig arra bíztatjuk, hogy maradjanak iskolánkban és érettségizzenek le. Nekik ehhez kétéves képzést kínálunk, nappali és esti tagozaton is – tájékoztatott Oláh Attila.

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 33

A mulatságon a kellemes dallamokról a Bibuczi zenekar gondoskodott.

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 29

A Corvin táncestjével véget ért a diákbáli szezon Vásárhelyen. A sort a Bethlen kezdte, majd a Németh László, a Gregus és az Eötvös vonult a Fekete Sas parkettjére. Nézze vissza a báli pillanatokat: ITT, ITT, ITT és ITT.

Corvin-bál

Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 5
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 35
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók)
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 3
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 2
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 4
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 1
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 6
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 8
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 7
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 14
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 12
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 13
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 9
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 15
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 11
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 16
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 10
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 18
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 17
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 20
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 22
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 19
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 25
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 26
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 21
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 23
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 27
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 30
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 29
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 24
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 28
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 34
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 31
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 32
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 37
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 38
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 36
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 39
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 33
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 40
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 41
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 42
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 45
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 48
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 46
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 47
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 49
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 43
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 44
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 50
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 51
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 52
Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 5 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 35 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 3 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 2 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 4 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 1 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 6 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 8 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 7 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 14 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 12 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 13 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 9 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 15 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 11 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 16 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 10 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 18 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 17 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 20 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 22 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 19 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 25 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 26 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 21 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 23 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 27 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 30 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 29 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 24 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 28 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 34 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 31 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 32 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 37 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 38 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 36 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 39 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 33 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 40 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 41 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 42 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 45 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 48 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 46 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 47 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 49 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 43 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 44 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 50 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 51 Rekordlétszámú táncos a Corvin-bálon (fotók) 52
Fotók: Gémes Sándor