Potyognak a gólok az I. Intense Kupán Vásárhelyen - EREDMÉNYEKKEL FRISSÍTVE

Az Amatőr Kispályás Futball Liga idén február 2 és február 23 között rendezi meg Vásárhelyen a Téli Kupát. A bajnoki címért 12 csapat száll versenybe, a mérkőzésekre pedig minden szurkolót szeretettel várnak.

A nevezett csapatokat két csoportra osztották, így 1-1 csoportban 6-6 csapat mérkőzik meg egymással. A mérkőzéseket a Balogh Imsi Sportarénában lehet végig szurkolni, vasárnaponként.

Íme a nevezett csapatok, és a menetrend:

„A” csoport:

A1 Sarokház Cukrászda

A2 Népkerti Söröző

A3 Mézesmadzag

A4 Keramitalia

A5 Drink Team

A6 Anien

 

„B” csoport:

B1 Old Boys

B2 Megye 2 AllStar

B3 Flegmatico

B4 Fanatikusok

B5 Csíki Sör F.C.

B6 Czibó Barátai

 

2020.02.02. Vasárnap Balogh Imsi Sportaréna

09.00     OLD BOYS – FLEGMATICO

09.45     FANATIKUSOK –CSÍKI SÖR F.C.

10.30     OLD BOYS – MEGYE 2 ALLSTAR

11.15     CSÍKI SÖR F.C. – CZIBÓ BARÁTAI

12.00     FLEGMATICO – FANATIKUSOK

12.45     MEGYE 2 ALLSTAR – CZIBÓ BARÁTAI

13.30     SAROKHÁZ CUKRÁSZDA – MÉZESMADZAG

14.15     KERAMITALIA – DRINK TEAM

15.00     SAROKHÁZ CUKRÁSZDA – NÉPKERTI SÖRÖZŐ

15.45     DRINK TEAM – ANIEN

16.30     MÉZESMADZAG – KERAMITALIA

17.15     NÉPKERTI SÖRÖZŐ – ANIEN

 

2020.02.09. Vasárnap Balogh Imsi Sportaréna

10.00     SAROKHÁZ CUKRÁSZDA – KERAMITALIA

10.45     MÉZESMADZAG – DRINK TEAM

11.30     SAROKHÁZ CUKRÁSZDA – ANIEN

12.15     NÉPKERTI SÖRÖZŐ – KERAMITALIA

13.00     MÉZESMADZAG – ANIEN

13.45     NÉPKERTI SÖRÖZŐ – DRINK TEAM

14.30     OLD BOYS – FANATIKUSOK

15.15     FLEGMATICO – CSÍKI SÖR F.C.

16.00     OLD BOYS – CZIBÓ BARÁTAI

16.45     MEGYE 2 ALLSTAR – FANATIKUSOK

17.30     FLEGMATICO – CZIBÓ BARÁTAI

18.15     MEGYE 2 ALLSTAR – CSÍKI SÖR F.C.

 

2020.02.16. Vasárnap Balogh Imsi Sportaréna

10.00     ANIEN –KERAMITALIA

10.45     NÉPKERTI SÖRÖZŐ –MÉZESMADZAG

11.30     SAROKHÁZ CUKRÁSZDA – DRINK TEAM

12.15     CZIBÓ BARÁTAI – FANATIKUSOK

13.00     MEGYE 2 ALLSTAR – FLEGMATICO

13.45     OLD BOYS – CSÍKI SÖR F.C.

14.30     A I. – B IV.

15.15     BI. – A IV.

16.00     A II. – B III.

16.45     B II. – A III.

17.30     A V. – B V.

18.15     A VI. – B VI.

 

2020.02.23. Vasárnap Hódtói Sportaréna

10.00     A V. – B VI.

10.45     A VI. – B V.

11.30     5 – 8. HELY I. MÉRKŐZÉS

12.15     5 – 8. HELY II. MÉRKŐZÉS

13.00     A V. – A VI.

13.45     B V. – B VI.

14.30     ELŐDÖNTŐ I.

15.15     ELŐDÖNTŐ II.

16.00     7 – 8. HELYÉRT

16.45     5 – 6. HELYÉRT

17.30     BRONZMÉRKŐZÉS

18.15     DÖNTŐ

 

A mérkőzések eredményeiről mi is beszámolunk minden játéknap végén!