Vásárhelyi egészségügyi dolgozókat is kitüntettek a Semmelweis-nap alkalmából

A héten tartotta meg a vásárhelyi és a makói kórház a Semmelweis-napi ünnepségét Makón. Cikkünkben mutatjuk, kik vehettek át elismerést az eseményen.

Pro Curatio Valetudine díjban részesült Vigchert Ferencné és Szalárdyné Joó Ildikó, Semmelweis-napi oklevelet kapott Bakos Erika, Szalai Edit, Rostásné Forgó Éva, Gyenge Antalné, Karkus Istvánné és Tóth József.

Főigazgatói dicséretben részesült:

Név Munkakör telephely Osztály
1. Abonyi Judit diplomás ápoló Hmvh Csecsemő- és gyermekosztály
2. Andrikóné Tót Aranka orvosírnok Hmvh Központi adminisztráció
3. Bang Ágnes humánpolitikai osztályvezető Hmvh Humánpolitikai osztály
4. Baranyi Katalin ápolónő Kakasszék Kakasszéki Gyógyintézet
5. Baranyiné Tóth Orsolya pénzügyi ügyintéző Hmvh Pénzügyi osztály
6. Bartos-Simon Éva aneszteziológiai szakasszisztens Makó Aneszteziológia
7. Bihari János beteghordó Hmvh Sürgősségi Betegellátó Osztály
8. Bíró Zoltán Lajosné pulmonológus-  allergológus szakasszisztens Makó Tüdőgondozó
9. Dr. Boleman Istvánné infomatikus Hmvh Informatikai osztály
10. Csala Rozália ápolási asszisztens Makó Belgyógyászati krónikus osztály
11. Dr. Csere Barbara gyermekgyógyász szakorvos Hmvh Csecsemő- és gyermekosztály
12. Csikós Andrea csecsemő- és gyermekápoló Makó Gyermekgyógyászati ambulancia
13. Enyedi Edina képi diagnosztikai asszisztens Hmvh Radiológiai osztály
14. Dr. Erdélyi Henrietta fizikális medicina és rehabilitációs orvoslás szakorvosa Makó Mozgásszervi rehabilitációs osztály
15. Fejes Ferenc boncmester Hmvh Patológia
16. Fodorné Csárádi Zsuzsanna osztályvezető főnővér Makó Belgyógyászati osztály
17. Dr. Furák Ilona belgyógyász szakorvos Makó Sürgősségi Betegellátó Osztály
18. Dr. Góg Beáta főorvos Makó Szemészeti szakrendelés
19. György Annamária ápolónő Makó Sürgősségi Betegellátó Osztály
20. Héjja Emese aneszteziológiai szakasszisztens Hmvh Aneszteziológia
21. Keresztury Zsuzsanna laboratóriumi szakasszisztens Makó Központi laboratórium
22. Király Katalin takarítónő Hmvh Takarító szolgálat
23. Kisjakab Ildikó ápolónő Makó Intenzív osztály
24. Dr. Kocsis Ernő főorvos Makó Szülészet- nőgyógyászati osztály
25. Korom Andrea ápolónő Makó Belgyógyászati osztály
26. Kovács Ilona Bettina ápolónő Makó Pszichiátriai osztály
27. Lőkösné Teleki Erika orvosírnok Makó Belgyógyászati krónikus osztály
28. Molnár Gáborné szülésznő Makó Szülészet- nőgyógyászati osztály
29. Pikali Norbert ápoló Hmvh Belgyógyászati krónikus osztály
30. Révészné Dr. Süli Tímea aneszteziológia- intenzív terápia szakorvosa Makó Aneszteziológia és Intenzív terápiás osztály
31. Dr. Szalai László osztályvezető főorvos Hmvh Sebészeti osztály
32. Dr. Szekeres István pszichiátriai szakrendelést vezető főorvos Hmvh Pszichiátriai szakrendelés
33. Szobácsiné Korom Gyöngyi laboratóriumi asszisztens Hmvh Vérellátó osztály
34. Szűcsné Kispál Nikoletta asszisztens Hmvh Reumatológiai szakrendelés
35. Taró Tekla okleveles klinikai laboratóriumi kutató Hmvh Központi laboratórium
36. Tóth Józsefné felnőtt szakápoló Makó Mozgásszervi rehabilitációs osztály
37. Trungel Sándor elektroműszerész Hmvh Üzemeltetési osztály
38. Vígh-Benyó Ibolya asszisztens Makó Sebészeti szakrendelés
39. Vízhányóné Bódi Erzsébet takarítónő Makó Takarító szolgálat
40. Wetzer Mária ápolónő Hmvh Belgyógyászati osztály

 

Az elmúlt évekhez hasonlóan külön elismerésben részesítették a kiváló munkát végző pályakezdő orvosokat, szakdolgozókat is, ebben a kategóriában dicséretben részesült:

1. Dr. Bohácsi Réka rezidens Makó Pszichiátriai osztály
2. Bottyán Edina ápolónő Hmvh Ápolási osztály
3. Farkas Bettina csecsemő- és gyermekápoló Makó Sürgősségi gyermekosztály
4. Dr. Réfi Dominika gyermekgyógyász szakorvos jelölt Hmvh Csecsemő- és gyermekosztály
5. Sánta Mariann ápolónő Hmvh Intenzív osztály
6. Dr. Szabó Tímea rezidens Hmvh Radiológia
7. Dr. Tóth Krisztina belgyógyász szakorvosjelölt Makó Sürgősségi Betegelátó Osztály
8. Zsoldos Edina ápolónő Hmvh Neurológiai osztály