Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 22

Zsoltáros, lampionos emlékmenet indult ma este a Szőnyi Deák Ferenc utcai épületétől a Református Ótemplomhoz, ahol közösen adtak hálát az iskola fenntartói, tanárai, diákjai és szüleik a megélt huszonöt tanévért.

Negyedszázados fennállását ünnepelte ma a vásárhelyi Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola. Az intézményt 1994. április 20-án alapította a Hódmezővásárhelyi 12 Jogutód Református Egyházközség, mely ma is a város egyetlen alapfokú református tanintézménye. Az első tanév 23 fővel indult, jelenleg 307 gyermek tanul az iskolában.  A fenntartó a Hódmezővásárhely-Ótemplomi Református Egyházközség.

Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen

Az ünnepség lampionos emlékmenet indult, a több száz vonuló hálaadó zsoltárokat énekelve haladt végig a Deák Ferenc utcán, majd a Dr. Rapcsák András úton keresztül a Kossuth térre, a Református Ótemplomhoz. A főtéri istenházában Bán Béla, a Bács-Kiskunsági Református Egyházmegye esperese tartott áhítatot, majd a Rákóczi Kocsmája Zenei Műhely muzsikált az egybegyűltek örömére.

Szőnyi-ünnepség a jubileum alkalmából

Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 4
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 2
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 1
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 3
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 5
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 13
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 12
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 11
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 14
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 6
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 10
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 8
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 16
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 7
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 15
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 9
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 17
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 18
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 20
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 19
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 22
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 21
Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 4 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 2 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 1 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 3 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 5 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 13 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 12 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 11 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 14 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 6 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 10 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 8 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 16 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 7 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 15 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 9 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 17 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 18 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 20 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 19 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 22 Több százan vonultak a Szőnyi jubileuma alkalmából Vásárhelyen 21