azért ez sem egy könnyű szakma

 

A Csabai Kolbászfesztivál idei progamja:

Október 19. csütörtök
Mokry Sámuel Sátor
10:00-12:00: Nemzetközi Szárazkolbász verseny – közel 200 szál szárazkolbász zsűrizése13:00-17:00: Antovszki Band18:00-19:00: A Fesztivál ünnepélyes megnyitója / A Nemzetközi Szárazkolbász Verseny eredményhirdetése / Fellép: ifj. Mahovics Tamás, a békési Belencéres Néptáncegyüttes szólistája19:00-20:00: Kommuri Performance Troupe (Ausztrália Aboriginal)21:30-23:00: TANKCSAPDA  élő nagy koncert23:30-02:30: Metzker Viktória, JackwellCsarnok
10:00-18:00: Bábika Játszóház kézműves foglalkozás és  népi játszótérMunkácsy sátor
09:00-19:00: Silver zenekar10:00-12:00: Ifjúsági kolbászkészítő verseny 250 csapat ingyenes részvételével15:00-16:00: Ifjúsági gyúrás eredményhirdetése16:00-19:00: Silver zenekar20:00-21:30: Kasza Tibi22:00-02:00: Parno Graszt és Szirota JenniferDisznótoros helyszín
12:00: Disznóvágás bemutató14:00: Disznóvágás bemutatóSzabadtéri színpad
10:00: Vendégváros –  amatőr és művészeti csoportok bemutatói

Október 20. péntek
Mokry Sámuel Sátor
09:00-16:00: Mediterrán zenekar11:00-13:00: Nyugdíjasok, civil szervezetek , nagycsaládosok és hátránnyal élők támogatott gyúróversenye16:00-17:00: Gyúróverseny eredményhirdetés17:30-19:00: Varga Viktor20:30-22:00: Magna Cum Laude23:30-02:30: Szecsei, AndroCsarnok
10:00-18:00: Bábika Játszóház kézműves foglalkozás és  népi játszótérMunkácsy sátor
13:00-18:00: Bibuci Zenekar19:00-20:30: Soulwave22:00-23:30: Halott Pénz00:00-03:00: 3 2 zenekarDisznótoros helyszín
10:00: Disznóvágás bemutató13:00: Disznóvágás bemutatóSzabadtéri színpad
10:00-18:00: Amatőr zenekarok fellépése

Október 21. szombat

Mokry Sámuel Sátor
08:00-18:00: Silver zenekar10:00-12:00: Nemzetközi  Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése21:00-22:30: Quimby23:00-03:00: Pesty Party ShowbandCsarnok
08:00-22:00: Antovszki Band10:00-12:00: Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése19:30-22:00: Antovszki BandMunkácsy sátor
08:00-17:00: Mediterrán zenekar10:00-12:00: Nemzetközi Kolbászkészítő Verseny 750 csapat részvételével18:00-19:00: A nemzetközi kolbászkészítő verseny eredményhirdetése19:00-20:30: Margaret Island22:30-24:00: Punnany Massif00:00-03:00: BriclakeDisznótoros helyszín
10:00: Disznóvágás bemutató13:00: Disznóvágás bemutató – Érd vendégvárosSzabadtéri színpad
10:00-13:00: Amatőr zenekarok fellépése11:00: Hódmezővásárhelyei Helyőrségi Katonazenekar

Október 22. vasárnap (családi nap, 50% kedvezmény)

Mokry Sámuel Sátor
09:00-16:30: Bibuczi zenekar / Krajcsó Pál emlékverseny, nagypapák – unokák versenye14:00-15:00: Jolly & Suzy16:00-16:30: Krajcsó Pál gyúróverseny eredményhirdetése18:00-19:30: Honeybeast20:00-22:00: Budapest Bár és vendégei: Rutkai Bori, Németh Juci, Kiss Tibor, Mező Misi, Szűcs KrisztiánCsarnok
10:00-18:00: Bábika Játszóház – kézműves foglalkozás, népi játszótér és babajátszó11:00: Levente Péter – Varázsóra zenés gyermekműsora14:00: Napsugár Bábszínház15:00: Tücsök Peti és Hangya LeviMunkácsy sátor
08:00-16:00: Silver zenekar16:30-17:30: Bisztro Baleset Band18:00-20:00: WellhelloDisznótoros helyszín
11:00-13:00: Disznóvágás bemutató „Csabai családi disznóvágás”Szabadtéri színpad
09:00-13:00: Töltött Káposzta-főzőverseny 09:00-16:00: Az élőzenét  a Parno Graszt, Szirota Jennifer és Szilágyi Tóni biztosítja16:00: Töltött Káposzta-főző verseny eredményhirdetése