Nagy sürgés-forgás támadt a vásárhelyi Corvin iskola épülete és a Fekete Sas körül péntek délután. Nem véletlen: az iskolától ekkor búcsúzott el a 13 végzős osztály.

– Idén 236 tanulónk ballag. Közülük 84-en érettségiznek és 152-en szakmunkás vizsgát tesznek – tudtuk meg Oláh Attilától. A tagintézmény-vezető elmondta, sokan azonban mégsem távoznak az iskolából, ugyanis az érettségizők közül sokan ott választanak szakmát.

A virágátadást követően az utolsó osztályfőnöki órák következtek, majd megszólalt a csengő. A diákok körbejárták az alma matert, majd átvonultak a Fekete Sasba, ugyanis ott tartották az ünnepséget.

A ballagók névsora:

12. A osztály

Osztályfőnök: Oláh Attiláné

Bajnóczi Tünde

Berta Vivien Alexandra

Dura Nikoletta

Fekete Martin

Hajagos-Tóth Attila

Horváth Alexandra Marianna

Joó Bálint

Kónya Gábor

Korom Dorottya

Korom Nikoletta

Korponovics Viktor Márk

Lantos Erika

László Kamilla Anna

Molnár Jozefin

Orbán Dóra

Simon Gergő

Terényi Vivien

Turi Anna

Vörös Attila

Zádori Anikó

12. B osztály

Osztályfőnök: Kovács Anett

Balázs Döme

Banka Katalin

Budai Gabriella

Fekete Arnold

Gulyás Evelin Mónika

Gyulai Renáta

Horvát Martin

Kovács Bettina Rita

Mihályi Csaba

Molnár Dzsenifer

Patyi Barbara

Sipos Áron

Sipos Sarolta Alexandra

Szekerczés Vivien

Szűcs Réka

Tóth Krisztina

Varga Veronika

12. D osztály

Osztályfőnök: Selmeczi-Tóthné Szilfai Katalin

Almási Alexandra

Bozsogi Bence

Bozsó Daniella Maja

Bujdosó Ferenc

Finta Nándor

Hegedűs Andrea Judit

Horváth Andrea

Katona Joákim

Kozma Tünde Enikő

Kővágó Roland Ferenc

Lakatos Anna

Lázár Gabriella Bernadett

Maczelka Tibor

Mateicska Zsolt

Nagy Erika

Németh Máté

Oláh Gergő Péter

Rostás László

Süli Richárd

Tompos Krisztián

Tóth Ferenc Márk

Török Martin László

Vincze Zsolt

Zoppé Normann Róbert

3/11/1. osztály

Osztályfőnök: Bódainé Szilasi Edit Márta

Ábrahám Tibor

Csányi Kornél Sándor

Domokos Márk

Gyovai Klaudia Anikó

Igri Rita

János Csaba

Kanalas Róbert

Kardos Bence László

Märcz Bence Győző

Mónus Melinda

Ördög Anita Fruzsina

Szabó Amanda Karita

Szabó Viktória

Szögi Nóra

Tóth Boglárka Lilla

3/11/2. osztály

Osztályfőnök: Szalai Tünde

Antal Orsolya

Bordás Patrik

Farkas Béla

Igaz Gyöngyi

Kajla Viktor

Kovács Richárd

Molnár Dzsenifer

Nagy Balázs Albert

Nagy Benjámin Richárd

Németh Petra

Silbe Dániel

Trieb Szilvia Nikolett

Turányi Dóra

Tücsök Réka

Zsoldi Mária Fruzsina

3/11/3. osztály

Osztályfőnök: Bereczkiné Palócz Gyöngyi

Balog Beatrix Emese

Bellér Zoltán József

Böngyik Dóra

Ferenczi Zsuzsanna

Forrai Petra Nikolett

Kardos Erik Márk

Katona Vivien Dzsenifer

Koczkás Tünde Anita

Kovács Ágnes

Kovács Nikolett

Kuklai Henrietta

Mihály Vivien

Rekett-Nagy Tamara

Szanyi Attila

Szelecz Kitti

Tomcsányi Barbara Ildikó

Tóth Ilona

Tóth Levente

Tulipánt Hajnalka Julianna

Vadas Szilvia

Virágos Regina

Zsarkó Anikó Edit

2/12/1. osztály

Osztályfőnök: Vakulya Bernadett

Ardai Andrea

Balázs Klaudia

Bálint Zita

Bandula Ágnes

Bognár Mónika

Budai Nikolett

Csuka Hajnalka

Fodor Ivett

Herczeg Róbert Károly

Kiss Lilla

Kovács Alexandra

Nagy Gergely

Szerencsi Annamária

Sztancsik Máté

Tóth Rebeka

Török Szabina Erika

2/12/2. osztály

Osztályfőnök: Mocsári Ernő

Anderkó Renáta

Borsi Barbara

Bölcskei Molnár Edit

Dombi Tibor

Erdélyi Zsuzsanna Patrícia

Gábor Ivett

Gémes Arnold

Hegedűs Nauzika

Kis Marietta

Koczka László

Kovács József Ádám

Magony Zsuzsanna

Mitlasóczki István

Petrucz Anikó Dóra

Prónai Roxána Eszter

Segi János

Szabó Dávid

Szűcs Dalma

Törőcsik György Zoltán

Trényi Klaudia Csilla

Vajda Lilla Nelli

Valkai Dorina

Varga Viktor László

2/12/3. osztály

Osztályfőnök: Kabódi István

Ábrahám Krisztina Nikolett

Ámann Noémi

Csáki Ilona

Goda Leonetta

Kallai Alexandra Petra

Kollár Krisztián

Kovács Anikó

Mélykúti Kornélia

Molnár Andor

Oláh Petra

Nagyné Palócz Loretta Rebecca

Tóth Aranka

Tábori Fruzsina

2/12/4. osztály

Osztályfőnök: Albert Ferenc István

Balog Dániel János

Fekete-Nagy Zita

Galambosi Judit Annamária

Gémes Cintia

Gyukics Patrik

Kanász Gábor

Kis Molnár Zoltán

Kisalaki Szilvia

Laczkó Milán

Lázár János

Ohát Zsolt

Puskás Valentina

Rácz Klaudia

Ruszkai Gergő

Semetka Szabolcs

Szatmári Csaba

Török Péter

Varga Viktor

2/12/5. osztály

Osztályfőnök: Török Ferenc

Asztalos Henrietta

Csókási Márk

Jóni Mária Jolán

Juhász Zoltán

Lovas Judit Fatime

Martonosi Bence Bendegúz

Olasz Dzsenifer

Orosz Dávid

Pocsai István

Podollai Renátó

Turák Lejla Gabriella

Vecseri László

Vincze Andrea

Az ünnepségen a szakmai versenyeken elért eredmények alapján tanulókat is díjaztak:

Szabó Dávid 2/12/2. osztályos pincér tanulót,

Szelecz Kitti 3/11/3. osztályos cukrász tanulót,

Tábori Fruzsina 2/12/3. osztályos cukrász tanulót,

Balog Dániel 2/12/4. osztályos szakács tanulót,

Lázár János 2/12/4. osztályos szakács tanulót,

Gyukics Patrik 2/12/4. osztályos szakács tanulót,

Csókási Márk 2/12/4. osztályos szakács tanulót,

Zsarkó Anikó Edir 3/11/3. osztályos cukrász tanulót,

Kis Marietta 2/12/2. osztályos pincér tanulót.

 

Megyeri József