Az ország minden területéről érkeztek a versenyzők a megmérettetésre, amelynek egyik célja, hogy a sportága népszerűsítsék, illetve a fiatal tehetségek megmutathassák tudásukat, összemérjék erejüket.

A modern Vívócentrumban 10 páston zajlottak a küzdelmek. Kezdésként előcsatározások folytak, majd csoportkörök következtek, végül pedig direkt kiesések formájában döntöttek arról, kik a legjobbak.

Az első nyolc helyet jutalmazták. és az egyéni teljesítmények alapján derül ki, hogy a vasárnapi csapatversenyre kik, mely csapatok jutnak be. A fiúk között összesen 67 nevező volt, míg lányok 46 vettek részt a versenyen.

A hódmezővásárhelyi Csomorkány SE-t a fiúk közül nyolcan képviselték, név szerint: Szántó Milán, Papp Medárd, Gémes Ádám, Lőkös Bálint, Farkas Benedek, Juhos Benedek, Czifra Bence és Erdős Zoltán. Lányok közül pedig Víg Henrietta, Izsó Lucza, Bozsér Nóra, Wolf Eszter, Molnár Réka és Hudák Anna képviselte a Csomorkány SE-t.

A rendezvényt dr. Makó András, a Csomorkány SE alelnöke nyiotta meg.

Vasárnap a csapatversenyekkel folytatják a küzdelmet.

Fülöp Mihály Gyermek Nõi Tõr Országos Bajnokság Hódmezõvásárhely, 2016. 04. 16.

1 SZALAI Zorka TÖREKVÉS HUN

2 MAG Sára MTK HUN

3 WOLF Eszter CSOMORKÁNY HUN

3 ZSOLDOSI Emília TERÉZVÁROS HUN

5 CSÍK Flóra TÖREKVÉS HUN

6 VÍG Henrietta CSOMORKÁNY HUN

7 NÁZER Lili UTE HUN

8 CSATÁDI Petra BHSE HUN

9 KALOCSAI Luca TÖREKVÉS HUN

10 SZABÓ Vanda Fruzsina KUNSZENTMIKLÓSI DVSE HUN

11 FENYVESI Viktória TERÉZVÁROS HUN

12 BALOGH Virág Luca TERÉZVÁROS HUN

13 TERJÉK Timea BHSE HUN

14 KOVÁCS Réka TERÉZVÁROS HUN

15 GOÓG Anna TÖREKVÉS HUN

16 MISKÓ Dorina MTK HUN

17 BÁLINT Izabell SZTE-VK HUN

18 SZURMAI Laura UTE HUN

19 PEKÁROVICS Réka BHSE HUN

20 KOVÁCS Aletta TERÉZVÁROS HUN

20 SZENTIVÁNYI Blanka TERÉZVÁROS HUN

22 MÓRICZ Nádja BHSE HUN

23 ENGELBRECHT Szonja SZENT GYÖRGY VE HUN

24 NEDEIJKOVIC Sara UTE HUN

25 MOLNÁR Réka CSOMORKÁNY HUN

26 BOZSÉR Nóra CSOMORKÁNY HUN

27 DANGULY Borbála BHSE HUN

28 KIS Liza SZTE-VK HUN

29 JUHÁSZ Anna SZENT GYÖRGY VE HUN

30 DÓDA Hajnal SZTE-VK HUN

31 MEZEI Virág KUNSZENTMIKLÓSI DVSE HUN

31 SZATMÁRI Anna AVA HUN

33 NÁDASDY Anna HALÁSZTELKI BIKE HUN

34 HUDÁK Anna CSOMORKÁNY HUN

35 KLÁRA Zita AVA HUN

36 ZAHORÁN Virág AVA HUN

37 FROMMER Eva Rebeka UTE HUN

38 IZSÓ Luca CSOMORKÁNY HUN

39 POLGÁR Ivett Dalma KUNSZENTMIKLÓSI DVSE HUN

40 TÓTH Léna Sára HALÁSZTELKI BIKE HUN

41 TÓTH Kata Róza HALÁSZTELKI BIKE HUN

42 VARGA Dorottya HALÁSZTELKI BIKE HUN

43 KAJÁRI Lilian TERÉZVÁROS HUN

44 KARAMAN Fanni BHSE HUN

45 MÜLLER Hanna TERÉZVÁROS HUN

46 DARÁZS Alexa SZENT GYÖRGY VE HUN

Fülöp Mihály Gyermek Férfi Tõr Országos Bajnokság Hódmezõvásárhely, 2016. 04. 16.

1 HORVÁTH Soma GYULA

2 SZEMES Gergõ KUNSZENTMIKLÓSI DVSE

3 MACHEK Vincze BHSE

3 TOLNAI Gergõ SZIGETSZENTMIKLÓSI TE

5 BENYUS Attila TÖREKVÉS

6 GUBA Zétény BHSE

7 BAGDÁNY Albert SZIGETSZENTMIKLÓSI TE

8 MOLNÁR Endre SZENT GYÖRGY VE

9 BENCZE Krisztián BHSE

10 SKORKA Csongor TERÉZVÁROS

11 VANYÓ László GEAC

12 FARKAS Mátyás TÖREKVÉS

13 KESSLER Vilmos SZIGETSZENTMIKLÓSI TE

14 IVÁNCSICS Ambrus TÖREKVÉS

15 KOVÁCS Márton SZENT GYÖRGY VE

16 BÕDI Zámbor KUNSZENTMIKLÓSI DVSE

17 BÁNYIK Benjámin TERÉZVÁROS

18 TAKÁCS Kornél BHSE

19 FÁBIÁN Csaba MTK

20 POLCZ Péter István BHSE

21 FEHÉR Olivér BHSE

22 JÁNOSSY Márton DHSE-PMD

23 MAKK Balázs TÖREKVÉS

24 SIPOS Brúnó SZTE-VK

25 ENGELBRECHT Patrik SZENT GYÖRGY VE

26 NAGY Fülöp TÖREKVÉS

27 BUKVA Dávid MTK

28 KATONA Csegõ TÖREKVÉS

29 BALGÓCZKY Attila TERÉZVÁROS

30 SZABÓ Balázs AVA

31 ZSOLNAI Botond TÖREKVÉS

32 TABAJDI Zsombor BHSE

33 KALOCSAI Bence TÖREKVÉS

34 TÓTH Zsombor TERÉZVÁROS

35 BASKI Bálint Richárd HALÁSZTELKI BIKE

36 LACZKA Péter BHSE

37 LENKEFI Soma Boldizsár AVA

38 NAGY Soma SZTE-VK

39 SZALAI Domonkos TÖREKVÉS

40 VÁRKONYI Borisz MTK

41 CZAKÓ Ágoston KUNSZENTMIKLÓSI DVSE

42 ÓDOR Nándor BHSE

43 SZABÓ Zoltán TERÉZVÁROS

44 PARÁDI Márton BHSE

45 KOPPÁNY Levente TÖREKVÉS

46 GÉMES Ádám CSOMORKÁNY

47 SZÁNTÓ Milán CSOMORKÁNY

48 FÜLEKI Mátyás SZENT GYÖRGY VE

49 CSIRKE Dávid HALÁSZTELKI BIKE

50 BÁNKI Máté AVA

51 KARANCSI András TÖREKVÉS

52 TÓTH Marcell AVA

53 PAPP Medárd CSOMORKÁNY

54 RAKONCZAI Csaba BHSE

55 BÁBA Máté SZTE-VK

56 BÁNYIK Natánael Ruben TERÉZVÁROS

57 WILLMANN Dorián TÖREKVÉS

58 MUZSNYAI Máté KUNSZENTMIKLÓSI DVSE

59 JUHOS Benedek CSOMORKÁNY

60 GERGELY Zoltán HALÁSZTELKI BIKE

61 LÕKÖS Bálint CSOMORKÁNY

62 TÓTH László Gergõ HALÁSZTELKI BIKE

63 TÓBIÁS-SOLYMOSI András HALÁSZTELKI BIKE

64 ERDÕS Zoltán CSOMORKÁNY

65 CZIFRA Károly Bence CSOMORKÁNY

66 KOPPÁNY Balázs TÖREKVÉS

67 FARKAS Benedek CSOMORKÁNY

 

ÉR.