Valamint az egyesület formációja idén 9-edjére nyerte a Felnőtt Standard-Mix  „A” liga Magyar Bajnokságát.

Az Egyesület által elért döntős eredmények:

Felnőtt Standard Magyar bajnokság (30 induló):
1. Nikita Anikeev, Farkas Bettina 
3. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
6. Tudor Andrei Leonte, Forgó Éva Patrícia

Ifjúsági Standard Magyar bajnokság (19):
1. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka 
4. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
5. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza

Junior II. Latin Magyar bajnokság (12):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Junior I. Tíztánc Magyar bajnokság (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla
3. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Kohon Patrik, Kávási Éva

Gyerek Tíztánc Magyar bajnokság (4):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Vajjon Bence, Donka Csenge

 

Formáció Felnőtt A Liga Standard

1.    SZILVER TSE- Bon Jovi

 

Latin Magyar bajnokság (45 induló):
3. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta

Ifjúsági Tíztánc Magyar bajnokság (14):
1. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
3. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
6. Mészáros János, Bagóczki Ramóna Mária

 

Junior II. Tíztánc Magyar bajnokság (6):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra

Junior I. Latin Magyar bajnokság (16):
1. Urbán István, Urbán Lilla
3. Kohon Patrik, Kávási Éva
5. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior I. Standard Magyar bajnokság (10):
1. Urbán István, Urbán Lilla
4. Papp Ádám István, Gál Dalma
5. Kohon Patrik, Kávási Éva

Gyerek Latin Magyar bajnokság (6):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska 
3. Vajjon Bence, Donka Csenge 
6. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Gyerek Standard Magyar bajnokság (5):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Vajjon Bence, Donka Csenge
5. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Felnőtt Tíztánc Magyar bajnokság (16 induló):
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta (Szilver TSE)
4. Csorba Máté, Haddad Sabrina (Szilver TSE)
5. Bődi Dénes, Pap-Gyurits Diana (Szilver TSE)

Ifjúsági Latin Magyar bajnokság (19):
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka (Szilver TSE)

Junior II. Standard Magyar bajnokság (5):
2. Rischák Balázs, Gálfi Petra (Szilver TSE)
5. Sinkó Péter, Busa Dóra (Szilver TSE)

Profi Standard Magyar bajnokság (2):
1. László Csaba, Páli Viktória (Szilver TSE)

 

A február 13-14-i hétvégén második alkalommal rendezte meg a Magyar TáncSport Szakszövetség Szigetszentmiklóson a Hungarian Dance Open elnevezésű nemzetközi táncversenyt, amelyre 13 kategóriában, 30 országból 408 nevezés érkezett.

A Szilver TSE versenyzői jól szerepeltek a nemzetközi mezőnyben is: négy kategória döntőjébe sikerült bejutniuk, és a következő eredményeket érték el:

WDSF Ifjúsági standard
5. Rónyai Zoltán / Farkas Boglárka

WDSF Junior II Standard
6. Rischák Balázs / Gálfi Petra

WDSF PD Standard
1. László Csaba / Páli Viktória

WDSF Junior II Latin
5. Rischák Balázs / Gálfi Petra