Szombaton Szentesen, Mórhalmon és Kiskundorozsmán rendeztek mérkőzéseket.

Szentesen a Csongrádnak sikerült a továbbjutás, 22 gólt hintve veretlenül léptek tovább a csoportból, de hasonlóan eredményes volt Mórahalmon a SZVSE, illetve Kiskundorozsmán a hazai csapat.

Vasárnap a Tiszasziget, a Mindszent, a Kistelek, a St. Mihály és a HFC II. csatlakozott a korábban legjobb nyolc közé jutó hármashoz.

Január 30., szombat:

Szentes:
Csongrád TSE – Csanytelek SC 7-0
Nagymágocs SE – Fábiánsebestyén KSC 3-0
Nagymágocs SE – Csongrád TSE 0-6
Csanytelek SC – Fábiánsebestyén KSC 2-1
Nagymágocs SE – Csanytelek SC 3-4
Csongrád TSE – Fábiánsebestyén KSC 9-0

A végeredmény:
1. Csongrád 9 pont
2. Csanytelek 6 pont
3. Nagymágocs 3 pont
4. Fábiánsebestyén 0 pont

Mórahalom:
Tömörkény KSE – USC Tanárképző Szeged 5-0
Tömörkény KSE – Szegedi VSE 1-5
Bordány SK – USC Tanárképző Szeged 2-0
Tömörkény KSE – Bordány SK 0-5
Szegedi VSE – USC Tanárképző Szeged 5-0
Szegedi VSE – Bordány SK 1-0

A végeredmény:
1. SZVSE 9 pont
2. Bordány 6 pont
3. Tömörkény 3 pont
4. USC Tanárképző 0 pont

Kiskundorozsma:
Kiskundorozsmai ESK – Szőregi RSE 2-0
Rock Klub FC – Kübekháza SE 0-4
Rock Klub FC – Kiskundorozsmai ESK 1-10
Szőregi RSE – Kübekháza SE 2-2
Rock Klub FC – Szőregi RSE 1-14
Kiskundorozsmai ESK – Kübekháza SE 5-1

A végeredmény:
1. Kiskundorozsma 9 pont
2. Szőreg 4 pont
3. Kübekháza 4 pont
4. Rock Klub 0 pont

Január 31., vasárnap:

Szentes:
Mindszent SE – Székkutas TC 4-0
Földeák TC – Mártély SK 4-2
Földeák TC – Mindszent SE 0-3
Székkutas TC – Mártély SK 3-2
Földeák TC – Székkutas TC 1-6
Mindszent SE – Mártély SK: elmaradt, 0-3

A végeredmény:
1. Mindszent 6 pont
2. Székkutas 6 pont
3. Mártély 3 pont
4. Földeák 3 pont

Kiskundorozsma:
St. Mihály FC – Zsombó SE 3-1
Újszentiván SE – Pázsit SE 1-0
Újszentiván SE – St. Mihály FC 1-0
Zsombó SE – Pázsit SE 4-1
Újszentiván SE – Zsombó SE 1-2
St. Mihály FC – Pázsit SE 4-2

A végeredmény:
1. St. Mihály FC 6 pont
2. Zsombó 6 pont
3. Újszentiván 6 pont
4. Pázsit 0 pont

Makó:
Maros-menti UFC – Apátfalva SC 2-0
Tiszasziget SE – Maroslele SE 5-1
Tiszasziget SE – Maros-menti UFC 1-0
Apátfalva SC – Maroslele SE 5-1
Tiszasziget SE – Apátfalva SC 0-1
Maros-menti UFC – Maroslele SE: elmaradt, 3-0

A végeredmény:
1. Tiszasziget 6 pont
2. Maros-menti UFC 6 pont
3. Apátfalva 6 pont
4. Maroslele 0 pont

Algyő:
Hódmezővásárhelyi FC II. – Tápé ESK 5-0
Móravárosi Kinizsi SE – Szikáncs LC 1-1
Móravárosi Kinizsi SE – Hódmezővásárhelyi FC II. 2-2
Tápé ESK – Szikáncs LC 3-2
Móravárosi Kinizsi SE – Tápé ESK 5-0
Hódmezővásárhelyi FC II. – Szikáncs LC 6-1

A végeredmény: 
1. HFC II. 7 pont
2. Móravárosi Kinizsi 5 pont
3. Tápé 3 pont
4. Szikáncs 1 pont

Sándorfalva:
Kisteleki TE – Baks Baráti SE 6-0
Deszk SC – KSE Balástya 2-2
Deszk SC – Kisteleki TE 0-3
Baks Baráti SE – KSE Balástya 3-5
Deszk SC – Baks Baráti SE 15-0
Kisteleki TE – KSE Balástya 1-1

A végeredmény:
1. Kistelek 7 pont
2. Balástya 5 pont
3. Deszk 4 pont
4. Baks 0 pont

szcs

Fotó: szegedma.hu