Csongád megyei I. osztály

2015.09.12 Szombat      
16:30     SZENTESI KINIZSI SZITE – M-FOCI KFT.
16:30     TISZASZIGET SE-TÁPÉ SK.
16:30     MÓRAHALOM VSE – SÁNDORFALVA SK
16:30     FK 1899 SZEGED – ALGYŐ SK
16:30     ÁSOTTHALMI TE – MINDSZENTI SPORT CLUB SE

2015.09.13 Vasárnap     
16:30     SZEGED 2011 KFT. – SZEGEDI VSE
16:30     ÚJSZENTIVÁN SE – SZŐREGI RSE
16:30     KISTELEKI TE – UTC 1913 LABDARÚGÓ KFT.

Csongrád megyei II. osztály

2015.09.12 Szombat      
16:30     MÓRAVÁROSI KINIZSI – BORDÁNY SK
16:30     KISKUNDOROZSMAI ESK – CSENGELE KSE
16:30     APÁTFALVA SC – CSANYTELEK SC
16:30     ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET – SZÉKKUTAS TC
16:30     TÖMÖRKÉNY KSE – HMVHELY FC /HFC/
16:30     ZSOMBÓ SE – KSE BALÁSTYA

2015.09.13 Vasárnap
16:30     ÜLLÉSI ISE – NAGYMÁGOCS SE
16:30     DESZK SC – KOMLÓSI TRANS BAKTÓ SC

Csongrád megyei III. osztály Tisza-Maros csoport

2015.09.12 Szombat      
14:30     FK 1899 SZEGED II – CSONGRÁD TSE III
16:30     MÁRTÉLY SK – SZÉKKUTAS TC II
16:30     M-FOCI KFT. – KISZOMBOR KSK
16:30     SZIKÁNCS – PITVAROS KSK

2015.09.13 Vasárnap     
16:30     SZEGVÁR SK – FÁBIÁNSEBESTYÉN KSC
16:30     DESZK SC II – PÁZSIT SE
16:30     SZEGEDI VSE II – KÜBEKHÁZA SE              
16:30     FÖLDEÁK TC – CSANÁDPALOTA FC

Csongrád megyei III. osztály Homokhát csoport

2015.09.12 Szombat      
11:00     USC TANÁRKÉPZŐ SZEGED – FORRÁSKÚT SE
16:30     RÖSZKE SK – SÁNDORFALVA SK II
16:30     ZÁKÁNYSZÉK KSK – RUZSA KSE
16:30     BAKS BARÁTI SE – CSONGRÁD TSE II

2015.09.13 Vasárnap     
16:30     PUSZTAMÉRGES SE – BALOTA TFC
16:30     ÁSOTTHALMI TE II – ALGYŐ SK II              
16:30     MÓRAHALOM VSE II – ST. MIHÁLY FC II
16:30     BORDÁNY SK II – IKV ALSÓVÁROS SE

Csongrád megyei IV. osztály Nyugat csoport

2015.09.12 Szombat      
16:30     ÜLLÉSI ISE II – EPERJES KSK

2015.09.13 Vasárnap     
16:30     SZATYMAZ SE – ÖTTÖMÖS SE
16:30     DEREKEGYHÁZ SK – CSANYTELEK SC
16:30     ZSOMBÓ SE II – ÓPUSZTASZER SE
16:30     TÖMÖRKÉNY KSE II – DÓC K. E.
16:30     DOMASZÉK SK – BAKS II – PUSZTASZER

Csongrád megyei IV. osztály Kelet csoport

2015.09.12 Szombat      
16:30     MAROSLELE SE – KOMLÓSI TRANS BAKTÓ SC
16:30     ROCK KLUB – SZABADNAP

2015.09.13 Vasárnap     
16:30     SZIKÁNCS II – SZŐREGI RSE II
16:30     KEAC – FÖLDEÁK TC U19
16:30     NAGYLAK FC – MÓRAVÁROSI KINIZSI II
16:30     Gyálarét 2015 – MAROS-MENTI UFC

szcs