A Vasas otthonába látogattak Kiss Csabáék a hétvégén, ahol aztán tulajdonképpen az első negyedben lerendezték a mérkőzést.

A találkozó ugyan a hazaiak góljával kezdődött, amire aztán sorjázni kezdtek a szegedi válaszok és 6-2 lett a vége a vendégek javára. Amilyen gólgazdagon kezdődött a meccs, a folytatásban úgy maradtak el a találatok. A második negyedben mindösszesen egy gól született, a csapatkapitány Kiss Csaba révén.

A nagy szünet utáni negyedekben a hazaiak nyerni tudtak, de a két egyaránt 2-1-es játékrész nem volt elegendő a sikerhez, mindösszesen kicsit kozmetikáztak az eredményen, így a vége 6-9 lett, nyert a Szeged.

A győzelemmel és a BVSC fordulóbeli vereségével a csapatnak a tabellán is sikerült egy helyet javítania, jelenleg a 6. pozícióban pihennek. Varga Péter tanítványai legközelebb, március 11-én, a Honvéd ellen ugranak majd medencébe.