A csongrádi Batsányi János Gimnázium, a szentesi Koszta József Általános Iskola, a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, valamint a szegvári Forray Máté Általános Iskola csapatai mérték össze tudásukat, ami mellett természetesen a vendéglátók is pályára léptek.

A két nap alatt 200 tanuló csillogtathatta meg röplabda tudását. Csütörtökön a fiúk (9 csapat) pénteken a lányok (12 csapat) küzdöttek. A verseny célja az áprilisi megyei bajnokságra való felkészülés volt – tájékoztatta lapunkat Ivanovné Tóth Ágnes, testnevelő.

Eredmények:

Fiúk: III. Korcsoport                                   IV. Korcsoport

I. Mindszent „A”                                           I. Mindszent „A”
II. Koszta József Ált.Isk.                              II. Mindszent „B”
III. Forray Máté Ált. Isk.                              III. Forray Máté Ált.Is
IV. Batsányi János Gimn.                             IV. Koszta József Ált.Isk.
V. Mindszent „B”

Versenyzők:

Mindszent „A” III. Korcsoport / Fiúk

Párkányi Áron, Ugrai Bendegúz, Mihály Endre, Jónás Vendel, Olasz Márk, Kallai Dániel, Kurucsai Patrik, Bottyán Bence, Kertész Milán

Mindszent „B” III. Korcsoport / Fiúk

Mihály Attila, Ocskó Henrik, Nagypál Ferenc, Horváth Tamás, Horvát Attila, Török Attila, Soós Marcell, Gémes Norbert

Mindszent „A” IV. Korcsoport / Fiúk

Szokol Patrik, Szokol Krisztián, Szabó Roland, Kanalas Martin József, Kovács Gábor, Kuhár Dominik, Kis Martin

Mindszent „B” IV. Korcsoport / Fiúk

Gyapjas Ádám, Sánta Gergő, Zsingellér Attila, Marton Szabolcs, Bozó Ákos, Karácsony Dezső, Nagy Gábor, Maszlag Pál

Leányok: III. Korcsoport IV. Korcsoport

I. Szent Erzsébet Kat.Ált.Isk.                        I. Mindszent „A”
II. Mindszent „A”                                        II. Szent Erzsébet Kat.Ált.Isk.
III. Mindszent „B”                                      III. Koszta József Ált.Isk.
IV. Forray Máté Ált.Isk.                               IV. Mindszent „B”
V. Koszta József Ált.Isk.                               V. Batsányi János Gimn.
VI. Batsányi János Gimn.                             VI. Forray Máté Ált.Isk.

Versenyzők:

Mindszent „A” III. Korcsoport / Leány

Makó Nóra, Hős Noémi, Nagy Viktória, Tartóczki Zsanett, Sánta Hajnalka, Terbán Ágnes, Szabó Lili, Kocsis Viktória

Mindszent „B” III. Korcsoport / Leány

Cseszkó Anna, Szobácsi Ágnes, Kis Gréta, Csatlós Tünde, Lénárt Fanni, Ács Ágota, Tóth Dzsenifer, Tatár Nikolett

Mindszent „A” IV. Korcsoport / Leány

Tóth Helga, Köblös Edina, Ágoston Beatrix, Hürkecz Martina, Csernák Réka, Lantos Anett, Boldizsár Henriett

Mindszent „B” IV. Korcsoport / Leány

Gubics Nikolett, Szolnoki Vivien, Tóth Bettina, Barna Zita, Zsingellér Petra, Korom Eszter