Eredmények a Budapesten megrendezésre kerülő XXII. Felnőtt és Ifjúsági XIX. Gyermek – Kadet WTFTaekwondo Országos Bajnokságról:

Gyermek: I. korcsoport: (8-9 évesek)
Ocskó Balázs                  -24 kg   II. helyezés
Berei Krisztina                -27 kg   II. helyezés
Barta Marcell                 -27 kg   Országos Bajnok
Juhos Benedek               -27 kg   II. helyezés
Czirok Krisztofer            -30 kg   Országos Bajnok
Sováczki Zoltán Viktor     -30 kg   III. helyezés
Kószó Máté                    -30 kg   II. helyezés
Juhos Péter                    45 kg   Országos Bajnok

Gyermek: II. korcsoport: (10-11 évesek)
Lipcsei Vendel                -27 kg   II. helyezés
Berei Béla                      -36 kg   II. helyezés
Gulyás Róbert                -45 kg   II. helyezés
Bósz Márton                   -40 kg   Országos Bajnok
Faragó Rajmund            -50 kg   Országos Bajnok

Kadet: III. korcsoport: (12-14 évesek) “A” kategória
Máté Mirabella               -37 kg   Országos Bajnok
László Alexa                  -37 kg   II. helyezés
Hankó Miklós                 -37 kg   Országos Bajnok
Hankó Viktória               -51 kg   Országos Bajnok
Dezső Ábel                    -57 kg   III. helyezés

Kadet: III. korcsoport: (12-14 évesek) “B” kategória
Barta Péter                    -33 kg   Országos Bajnok
Bondár Nikolett              -44 kg   Országos Bajnok 
Posztós Gabriella            -44 kg   III. helyezés
Goják Anna                   -55 kg   III. helyezés

Ifjúsági: IV. korcsoport: (14-17 évesek) “A” kategória
Faragó Vivien                 -52 kg   Országos Bajnok 
Tari Viktor Dávid            -55 kg   Országos Bajnok 
Szabó András                 -68 kg   Országos Bajnok

Ifjúsági: IV. korcsoport: (14-17 évesek) “B” kategória
Szeles Dávid                   -78 kg   II. helyezés

Felnőtt: V. korcsoport: (16 éves kortól) “A” kategória
Török Zsolt                    -63 kg   III. helyezés

Felnőtt: V. korcsoport: (16 éves kortól) “B” kategória
Tót Kálmán                   -80 kg   III. helyezés

Bírók az egyesületből: Hegyi Dénes, Kenéz Marcell, Bozóki Róbert

Összesen: 13 első, 9 második és 6 harmadik helyezés.
Legeredményesebb csapat I. helyezés.
Emberi Erőforrások Minisztériuma Sportért Felelős Államtitkárság Különdíja 2012.