Az NB II Keleti csoport 18. fordulójában:

Kazincbarcika – Szolnoki MÁV FC 0-1 (0-0). Gól: Kocsis D.
Restart-Ceglédi VSE – Dunakanyar-Vác 1-0 (0-0). Gól: Kenderes Z.
Vecsési FC – Balmazújváros Sport 0-0
Egri FC – Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-1). Gól: P. Knakal, illetve Pákolicz D.
Szeged 2011 – Újpest FC II. 2-3 (2-1). Gól: Podonyi N., Folmer K., illetve D. Markovics 2., Bognár I.
DVSC-DEAC – Békéscsabai Előre 1912 0-1 (0-1). Gól: Balázs J.

Budapest Honvéd-MFA – REAC 1-0 (0-0). Gól: Kornis A. (öngól)
Mezőkövesd-Zsóry – Orosháza FC 1-2 (1-1). Gól: Vámosi Cs., illetve Szabó T., N. Milenkovics

A bajnokság állása:

1. Szolnoki MÁV 18 11 3 4 36 15 21 36
2. Békéscsaba 17 10 6 1 27 11 16 36
3. Restart-Cegléd 18 10 3 5 26 20 6 33
4. Balmazújváros 18 9 4 5 31 20 11 31
5. DVSC-DEAC 18 8 5 5 27 23 4 29
6. Eger 18 7 5 6 20 19 1 26
7. REAC 18 7 4 7 31 26 5 25
8. Mezőkövesd 18 6 6 6 25 26 -1 24
9. Újpest II. 18 6 5 7 29 39 -10 23
10. Orosháza 18 5 8 5 28 25 3 23
11. Kazincbarcika 18 6 3 9 17 25 -8 21
12. Dunakanyar-Vác 18 6 2 10 22 30 -8 20
13. Nyíregyháza 18 3 11 4 26 31 -5 20
14. Szeged 2011 18 5 3 10 25 30 -5 18
15. Bp. Honvéd-MFA 18 4 5 9 17 27 -10 17
16. Vecsés 17 1 5 11 8 28 -20 7(-1)

A 19. forduló műsora: Március 17. (szombat) 13.00: REAC – Restart-Ceglédi VSE. 15.00: Szeged 2011 – Orosháza FC, Békéscsabai Előre 1912 – Mezőkövesd-Zsóry, Nyíregyháza Spartacus – DVSC-DEAC, Szolnoki MÁV FC – Budapest Honvéd-MFA, Újpest FC II. – Kazincbarcika. 16.30: Dunakanyar-Vác – Vecsési FC. Március 18. (vasárnap) 15.00: Balmazújváros Sport – Egri FC.

Az NB III Alföld csoport 16. fordulójában:

Indotek Csepel FC – Tököl VSK 1-1 (0-0). Gól: Tóth A., illetve Balogh Z.
Tisza Volán SC Szeged – Dunaharaszti MTK 0-3 (0-0). Gól: Dabasi K., Rétsági Á., Kovacsik T.
Várfürdő-Gyulai Termál FC – FC Dabas 1-1 (0-1). Gól: Szabó M., illetve Csendes P.
Monor SE – Jánoshida SE 2-0 (2-0). Gól: Lengyel R., Gaál M.

Makó FC – Szarvasi FC 2-0 (2-0). Gól: Bubori K. 2
Kecskeméti TE II. – Tápiószecső FC 0-2 (0-2). Gól: Szilágyi Sz., Németh R.
Hódmezővásárhelyi FC – Üllő SE 2-1 (0-1). Gól: Marton B., Domonkos F., illetve Poncok Cs.
A Szolnoki MÁV FC II. szabadnapos volt, s 3-0-lal kapta meg a három pontot a Pilis Sport visszalépése miatt.

A bajnokság állása:

1. Dabas 17 10 7 0 41 12 29 37
2. Dunaharaszti 16 8 5 3 30 13 17 29
3. Kecskemét II. 16 8 5 3 30 19 11 29
4. Gyula 16 8 5 3 22 11 11 29
5. Monor 17 8 2 7 29 27 2 26
6. Üllő 16 7 3 6 25 20 5 24
7. Tápiószecső 16 6 3 7 26 30 -4 21
8. Hódmezővásárhely 16 6 2 8 19 27 -8 20
9. Tisza Volán Szeged 16 5 4 7 28 26 2 19
10. Tököl 16 4 7 5 20 23 -3 19
11. Indotek Csepel 16 3 8 5 16 18 -2 17
12. Szarvas 16 4 3 9 19 30 -11 15
13. Jánoshida 16 4 2 11 16 34 -18 14
14. Szolnoki MÁV II. 16 3 4 9 16 34 -18 13
15. Makó 16 2 5 9 15 30 -15 11
16. Pilis Sport 0

A 17. forduló műsora: Március 17. (szombat) 15.00: Tököl VSK – Makó FC, Tápiószecső FC – Indotek Csepel FC, Szarvasi FC – Tisza Volán SC Szeged, Jánoshida SE – Szolnoki MÁV FC II. Március 18. (vasárnap) 15.00: Dunaharaszti MTK – Várfürdő-Gyulai Termál FC, Üllő SE – Kecskeméti TE II. Az FC Dabas – Monori SE (3-1) meccset korábban lejátszották, a Hódmezővásárhelyi FC szabadnapos.

A megyei I. osztály 18. fordulójában:

HFC II. – Mórahalom 1-2 (0-2). Gól: Juhász S., illetve K. Tóth., Tóth A. (ifi 6-1)
Algyő – Tápé 2-0 (1-0). Gól: Gonda A., Bogdán P. (ifi 3-2)
Mindszent – Ásotthalom 0-1 (0-1). Gól: Rencsár J. (ifi 4-3)
Kiszombor – Sándorfalva 0-0 (ifi 1-7)

Kiskundorozsma – Csanádpalota 1-0 Gól: Vangel R. (ifi 1-2)
Röszke – Balástya 7-4 (ifi 5-1)
Kistelek – Ujszegedi TC 1-1 (1-0). Gól: Koncz M., illetve Gajdacsi M. (ifi 2-0)
Nagymágocs – Csongrád 0-1 (ifi 0-4)
A Szegedi VSE szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

1. Mórahalom 16 14 1 1 54 19 35 43
2. Ásotthalom 16 14 1 1 38 10 28 43
3. Algyő 17 13 1 3 44 13 31 40
4. Sándorfalva 17 12 3 2 40 12 28 39
5. Csongrád 17 10 3 4 32 18 14 33
6. Kiskundorozsma 17 9 3 5 43 20 23 30
7. Nagymágocs 17 6 4 7 27 25 2 22
8. Kiszombor 17 6 5 6 29 35 -6 22(-1)
9. Kistelek 17 6 3 8 35 34 1 21
10. Mindszent 17 6 0 11 35 56 -21 18
11. Röszke 17 5 3 9 26 30 -4 18
12. Csanádpalota 17 5 3 9 27 34 -7 18
13. Szegedi VSE 16 4 3 9 30 31 -1 15
14. HFC II. 17 4 3 10 21 42 -21 15
15. Ujszegedi TC 17 1 9 7 18 37 -19 12
16. Tápé 17 3 2 13 8 35 -27 11
17. Balástya 17 1 1 15 19 75 -56 4

A 19. forduló műsora: Március 17. (szombat) 15.00: Ujszegedi TC – Kiszombor, Csanádpalota – Kistelek, Csongrád – Kiskundorozsma, Mórahalom – Algyő. Március 18. (vasárnap) 15.00: Szegedi VSE – HFC II., Tápé – Mindszent, Ásotthalom – Nagymágocs, Sándorfalva – Röszke. A Balástya szabadnapos lesz.

A megyei II. osztály 18. fordulójában:

Szentesi Kinizsi – FK 1899 Szeged 1-3 (0-1). Gól: Szabó D., illetve Klippel Á. 2, Dóra J. (ifi 4-2)
Székkutas – Bordány 0-2 (0-1). Gól: Sádt T., Ruzsinszki F. (ifi 5-1)
USC Tanárképző – Zákányszék 0-1 (0-1). Gól: Soós I.

Fábiánsebestyén – Csanytelek 1-1 (1-0). Gól: Horváth A., illetve Tóth A. (ifi 2-1)
Szatymaz – Sándorfalva II. 1-2 (1-1). Gól: Marsal P., illetve Péter A., Szabó N.
Földeák – Makó II. 1-2 (ifi 3-4)
Szőreg – Csengele 2-2 (ifi 1-5)
Üllés – Újszentiván 4-2 (ifi 3-2)
Zsombó – Tömörkény 2-2 (0-0). Gól: Zádori N., Gyuris D., illetve Baktai Z., Bartucz S. (ifi 2-0)

A bajnokság állása:

1. Székkutas 18 15 1 2 58 15 43 46
2. Üllés 18 14 3 1 43 19 24 45
3. Bordány 18 13 3 2 66 18 48 42
4. Makó II. 18 11 4 3 48 25 23 37
5. FK 1899 Szeged 18 11 2 5 41 24 17 35
6. Szőreg 18 10 4 4 48 31 17 34
7. Szentesi Kinizsi 18 9 3 6 39 29 10 30
8. Sándorfalva II. 18 9 2 7 40 33 7 29
9. Zsombó 18 9 2 7 32 33 -1 29
10. Tömörkény 18 8 3 7 37 27 10 27
11. Csanytelek 18 5 4 9 28 34 -6 19
12. Földeák 18 6 0 15 37 46 -9 18
13. USC Tanárképző 18 4 4 10 21 34 -13 16
14. Fábiánsebestyén 18 3 7 8 31 47 -16 16
15. Zákányszék 18 5 0 13 18 43 -25 15
16. Újszentiván 18 4 0 14 29 58 -29 12
17. Csengele 18 1 3 14 20 63 -43 6
18. Szatymaz 18 1 3 14 31 88 -57 6

A 19. forduló műsora: Március 17. (szombat) 15.00: Tömörkény – Székkutas, Zákányszék – Szőreg, Sándorfalva II. – Földeák, USC Tanárképző – Csanytelek. 16.30: Makó II. – Szentesi Kinizsi. 17.00: FK 1899 Szeged – Fábiánsebestyén. Március 18. (vasárnap) 15.00: Bordány – Szatymaz, Újszentiván – Zsombó, Csengele – Üllés.

A megyei III. osztály Homokháti csoport 17. fordulójában:

Szentmihály – Víziközmű-Alsóváros 1-2 (0-2). Gól: Tóth Z., illetve Polyák P. 2

Pusztamérges – Röszke II. 2-2
Baktó-Petőfitelep – Szőreg II. 5-4
Algyő II. – Mórahalom II. 3-5
Ruzsa – Gyálarét 0-2
Öttömös – Forráskút 4-0
A Domaszék szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

1. Gyálarét 16 14 1 1 67 17 50 43
2. Algyő II. 16 11 1 4 56 22 34 34
3. Baktó-Petőfitelep 15 11 0 4 47 31 16 33
4. Mórahalom II. 16 10 2 4 63 42 21 32
5. Domaszék 14 8 1 5 35 40 -5 25
6. Forráskút 15 7 3 5 31 21 10 24
7. Víziközmű-Alsóváros 15 7 2 6 31 34 -3 23
8. Röszke II. 14 4 3 7 28 31 -3 15
9. Szőreg II. 16 4 2 10 35 52 -17 14
10. Öttömös 15 5 1 9 37 45 -8 16
11. Ruzsa 16 2 6 8 15 33 -18 12
12. Pusztamérges 16 2 3 11 31 60 -29 9
13. Szentmihály 16 2 1 13 21 69 -48 7

A 18. forduló műsora: Március 17. (szombat) 15.00: Röszke II. – Ruzsa, Szentmihály – Öttömös. Március 18. (vasárnap) 15.00: Gyálarét – Algyő II., Forráskút – Baktó-Petőfitelep, Mórahalom II. – Víziközmű-Alsóváros, Domaszék – Pusztamérges. A Szőreg II. szabadnapos lesz.

A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 17. fordulójában:

Deszk – Tiszasziget 0-1 (0-0). Gól: Kovács Z.
Baks – Kübekháza 5-0 (2-0). Gól: Molnár G. 2, Szalai V., Pók A., Fülöp I.
Makó III. – Apátfalva 8-3 (5-0). Gól: Béres R. 5, Budai R., Bány T., Galambosi L., illetve Barát T. 2, A. Preduti

Maroslele – Csanádpalota II.-Ambrózfalva 1-2
Szegvár – Csongrád II. 1-3
A Rosmarin Kft. Mártély és a HFC III. szabadnapos volt.

A bajnokság állása:

1. Tiszasziget 15 13 2 0 50 12 38 41
2. Rosmarin Kft. Mártély 14 10 3 1 47 15 32 33
3. Deszk 15 8 3 4 33 21 12 27
4. Baks 12 8 1 3 42 20 22 25
5. Makó III. 14 7 3 4 53 23 30 24
6. Apátfalva 14 6 0 8 38 44 -6 18
7. Cspalota II.-Ambrózfalva 14 5 3 6 32 34 -2 18
8. Csongrád II. 15 5 2 8 34 37 -3 17
9. HFC III. 13 5 1 7 36 28 8 16
10. Maroslele 15 3 1 11 20 56 -36 10
11. Kübekháza 13 2 0 11 22 58 -36 6
12. Szegvár 12 1 1 10 14 73 -59 4
13. Ópusztaszer 0

A 18. forduló műsora: Március 17. (szombat) 15.00: Tiszasziget – Szegvár, HFC III. – Baks. Március 18. (vasárnap) 15.00: Csongrád II. – Makó III., Csanádpalota II.-Ambrózfalva – Deszk, Kübekháza – Rosmarin Kft. Mártély. A Maroslele és az Apátfalva szabadnapos lesz.

 

Forrás: Szegedma.hu