I. korcsoport
I. helyezés Thuswohl Deborah  (Liszt F. Ének-zenei Ált. Isk. és Óvoda)
Tanár: Szabóné Pintér Erika    
II. helyezés Korcsik Borbála (Kertvárosi Katolikus Ált. Isk.)
Tanár: Dezső Ágnes
III. helyezés Kerekes Laura (Liszt F. Ének-zenei Ált. Isk. és Óvoda)
Tanár: Szabóné Pintér Erika    
Csoportos:
I. helyezés “Cinka Panna együttes” (Németh L. Gimn., Ált. Isk. és Óvoda) Hajdú Nóra, Szenti Noémi, Bokor Szonja, Czifra Lili, Zsóri Zsófi, Angyal Liza
Tanár: Kruzsliczné Dudás Ilona  
II. helyezés Rakonczai Dorina, Meixner Lili, Mészáros Evelin (Varga T. Ált. Isk.és Óvoda)
Tanár: Horváth Tímea
III. helyezés „Hódtói kiscsillagok” (Németh L. Gimn., Ált. Isk. és Óvoda) Bánfi Anna,Kis Maja, Kovács Dóra, Vida Noémi, Deák Dorottya
Tanár: Kruzsliczné Dudás Ilona

II. korcsoport
I. helyezés Forrai Fruzsina (Szőnyi Benjamin Ref. Ált. Isk.)
Tanár: Lantosné Schmidt Klára
II. helyezés Hegyi Bálint  (Szőnyi Benjamin Ref. Ált.Isk.)
Tanár: Lantosné Schmidt Klára
III. helyezés Illés Anna  (Liszt Ferenc Ének-zenei Ált. Isk. és Óvoda
Tanár: Szabóné Pintér Erika
Csoportos
I. helyezés „Nárcisz énekegyüttes” (Liszt F. Ének-zenei Ált. Isk. és Óvoda) Kovács Petra, Kovács Lilla, Hevesi Adél, Szántó Briana, Földházi Lilien  
Tanár: Bányai Lászlóné
II. helyezés „Hódtói Menyecskék” (Németh László Gimn. Ált Isk. és Óvoda) Kádár Beatrix, Bíró Ivett, Zsóri Csenge, Mérai Maja, Papdi Mirtill, Albert Szintia  
tanár: Kruzsliczné Dudás Ilona
III. helyezés „5 koma énekegyüttes” (Liszt F. Ének-zenei Ált. isk. és Óvoda) Dratsay Dénes, Kaszás Kristóf, Gulyás Róbert, Schütz Dávid, Ádok Tamás
Tanár: Bányai Lászlóné

III. korcsoport
I. helyezés Nagypál Eszter (Liszt F. Ének-zenei Ált.Isk. és Óvoda)
Tanár: Bányai Lászlóné
II. helyezés Kovács Brigitta (Kertvárosi Ált. Iskola)
Tanár: Móriczné Kerek Annamária
III. helyezés Dratsay Katalin ((Liszt F. Ének-zenei Ált.Isk. és Óvoda)
Tanár: Bányai Lászlóné
Csoportos
I. helyezés Buzás Ádám, Szántó Tilda, Varsányi Gyöngyi, Miskolczi Ramóna, Lóczi Roberta (Liszt F. Ének-zenei Ált.Isk. és Óvoda)
Tanár: Bányai Lászlóné
II. helyezés Nagy Krisztina, Halasi Vanda,  Szentkereszty Cecília (Bethlen G. Ref. Gimn.)
Tanár: Csorba Emese

IV. korcsoport
I. helyezés Ancsányi Ivett (Liszt F. Ének-z. Ált. Isk.és Óvoda)
Tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla
II. helyezés Korsós Kinga (Liszt F. Ének-z. Ált. Isk. és Óvoda)
Tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla
III. helyezés Hevesi Flóra (Liszt F. Ének-z. Ált. Isk.és Óvoda)
Tanár: Presztóczki Andrásné)
Különdíj: Kiss Virág (Liszt F. Ének-z. Ált.Isk.és Óvoda)
Tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla
Csoportos
I. helyezés „Kaláris énekegyüttes” (Liszt F. Ének-z. Ált.Isk. és Óvoda) Ancsányi Ivett, Korsós Kinga, Kiss Virág, Török Boglárka, Csenki Natasa, Dratsay Katalin  
Tanár: Tatárné Krajcsovics Lilla
II. helyezés Kőszegi Máté, Meszlényi Csilla, Tőkés Ibolya
(Kertvárosi Kat. Ált.)
Tanár: Móriczné Kerek Annamária
III. helyezés Kovács Kamilla, Süli Petra (Bethlen G. Ref. Gimn.)
Tanár: Csorba Emese

V. korcsoport
I. helyezés Török Fanni (Németh L. Gimn. és Ált.Isk. és Óvoda.
Tanár: Csókay Miklósné    
II. helyezés  Kuhár Barbara (Németh L. Gimn. Ált. Isk. és Óvoda
Tanár: Csókay Miklósné
III. helyezés Nagy Lili (Péczely A. A.M.I.)
Tanár: Kónya Krisztina