A Csongrád Megyei Női Felnőtt Bajnokság 6. fordulójában Szegeden lépett pályára a Seni Girls SE ellen a Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club. A gárda a vasárnapi nagyszerű teljesítmény után továbbra is jó formát mutatva magabiztos győzelmet aratott.
A mérkőzés elején ugyan kicsit kapkodva, bizonytalanul játszottunk, azonban 6-6 után állva hagytuk a hazaiakat, és a félidőre 7 gólos előnnyel vonultunk. A szünetben edzőnknek sikerült további hasznos tanácsokkal ellátni a lányokat, így a második játékrészben tovább tudtuk növelni előnyünket tájékoztatta portálunkat Áncsán István, az egyesület elnöke.
SENI GIRLS SZEGED SE HLKC 17 25 (8-15)
HLKC: Tóth Olasz 3, Wöller 2, Forrai 1, Tószegi 6, Vass 2, Sajtos 5 Cs: Molnár (k), Kovács 2, Szabó 4, Krumesz, Blaskovics.
Jövő héten két mérkőzéssel folytatódik a bajnokság a HLKC számára: 19-én Bordányban lépnek pályára a 4. fordulóból elmaradt mérkőzésen, majd 20-án hazai pályán fogadják az eddig kiválóan teljesítő szentesieket.