Az NB II Keleti csoport 10. fordulójában:
Nyíregyháza Spartacus Dunakanyar-Vác 2-0 (0-0). Gól: E. Salami 2
Békéscsabai Előre 1912 REAC 1-1 (1-0). Gól: J. J. Tchana, illetve Nyerges K.
Orosháza FC Szolnoki MÁV FC 1-2 (0-1). Gól: Petneházi M., illetve Szepessy R., Mundi R.
Vecsési FC Restart-Ceglédi VSE 0-3 (0-0). Gól: Koncz Zs., Markó Á., Medgyesi L.
Balmazújváros Szeged 2011 3-1 (1-0). Gól: Kállai G. 2, Urbin P., illetve Tóth I. (tizenegyesből)
Mezőkövesd-Zsóry Újpest FC 4-4 (2-2). Gól: Palásthy N. 2, Bogdány Cs., Hamar Á., illetve Popovics B., Szalai V., Kovács D., Bognár I.
DVSC-DEAC Kazincbarcika 1-0 (1-0). Gól: Fodor M.
Egri FC Budapesti Honvéd-MFA 0-0
A bajnokság állása:

1. Szolnoki MÁV 10 7 2 1 23 6 17 23
2. Békéscsaba 10 6 4 0 18 6 12 22
3. Balmazújváros 10 6 3 1 21 10 11 21
4. Restart-Cegléd 10 6 1 3 18 12 6 19
5. Mezőkövesd 10 4 4 2 16 18 -2 16
6. DVSC-DEAC 10 4 3 3 19 18 1 15
7. Kazincbarcika 10 4 2 4 10 12 -2 14
8. REAC 10 3 3 4 15 14 1 12
9. Nyíregyháza 10 2 6 2 13 17 -4 12
10. Szeged 2011 10 3 2 5 16 17 -1 11
11. Újpest II. 9 3 2 4 17 25 -8 11
12. Eger 9 2 4 3 9 12 -3 10
13. Bp. Honvéd-MFA 10 2 3 5 9 13 -4 9
14. Orosháza 9 1 5 3 12 14 -2 8
15. Dunakanyar-Vác 9 1 1 7 9 17 -8 4
16. Vecsés 10 0 3 7 3 17 -14 2 (-1)
A 11. forduló műsora: Október 29. (szombat) 14.30: Szolnoki MÁV FC Békéscsabai Előre, Dunakanyar-Vác Balmazújváros, Restart-Ceglédi VSE Egri FC, Kazincbarcika Mezőkövesd-Zsóry, Szeged 2011 Vecsési FC.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Budapest Honvéd-MFA DVSC-DEAC, Újpest FC II. Orosháza FC. 17.00: REAC Nyíregyháza Spartacus.
A 9. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Október 26. (szerda) 14.30: Orosháza FC Dunakanyar-Vác.
Az NB III Alföld csoport 10. fordulójában:
Várfürdő-Gyulai Termál FC Tisza Volán SC Szeged 2-1 (0-1). Gól: Wéber L., Nagy G., illetve Beretka P.
Szarvasi FC Hódmezővásárhelyi FC 1-1 (0-1). Gól: Somogyi J., illetve Domonkos F.
Monori SE Makó FC 3-0 (2-0). Gól: Gaál M., Bán Zs., Lengyel R.
Jánoshidai SE Üllő SE 2-0 (1-0). Gól: Hetrovicz G. 2
Pilis Sport Kecskeméti TE II. 0-0
Dunaharaszti MTK Tököl VSK 2-2 (0-1). Gól: Szemán L., Patkó Gy., illetve Polgár A., Sipos K.
FC Dabas Tápiószecső FC 3-1 (2-0). Gól: Szűcs L., Nagy A., Pomper T., illetve Németh Gy.
Szolnoki MÁV FC II. Indotek Csepel FC 1-1 (1-1). Gól: Benedek N., illetve Sarnyai R.
A bajnokság állása:

1. Dabas 10 8 2 0 31 5 26 26
2. Dunaharaszti 10 6 3 1 22 6 16 21
3. Gyula 10 6 3 1 13 5 8 21
4. Kecskemét II. 10 5 3 2 18 11 7 18
5. Monor 10 5 2 3 17 17 0 17
6. Pilis Sport 10 5 2 3 9 10 -1 17
7. Üllő 10 5 1 4 17 13 4 16
8. Tisza Volán Szeged 10 4 2 4 20 13 7 14
9. Indotek Csepel 10 3 4 3 12 11 1 13
10. Tápiószecső 10 3 3 4 13 19 -6 12
11. Tököl 10 1 6 3 10 15 -5 9
12. Hódmezővásárhely 10 2 2 6 10 19 -9 8
13. Makó 10 1 5 4 9 20 -11 8
14. Jánoshida 10 2 1 7 10 20 -10 7
15. Szolnoki MÁV II. 10 1 3 6 9 24 -15 6
16. Szarvas 10 1 2 7 8 20 -12 5
A 11. forduló műsora: Október 29. (szombat) 14.30: Tököl VSK Szarvasi FC, Üllő SE FC Dabas, Tápiószecső FC Dunaharaszti MTK, Tisza Volán SC Szeged, Monori SE, Indotek Csepel FC Pilis Sport.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Makó FC Szolnoki MÁV FC II., Kecskeméti TE II. Jánoshidai SE, Hódmezővásárhelyi FC Várfürdő-Gyulai Termál FC.
A megyei I. osztály 11. fordulójában:
Mórahalom Ujszegedi TC 5-1 (3-1). Gól: Tóth A. 2, Lázár G., Szőke P., K. Tóth Gy., illetve Mazula Z. (ifi 6-1)
Tápé Csanádpalota 0-3 (0-2) Gól: Mudri B. (öngól), F-T. Bimbo, Benczúr N. (ifi 4-0)
Algyő Röszke 2-0 (2-0) Gól: Farkas Sz., Hadár A. (ifi 4-0)
Mindszent Kiszombor 6-3 (2-2). Gól: Mihály R. 2, Szecskó T., Mihály T., Tóth Cs., Nana R., illetve Horváth L. 2, Kovács A. (ifi 1-1)
Hódmezővásárhelyi FC II. Balástya 2-1 (1-0). Gól: Konc K. 2, illetve Batancs Zs. (ifi 5-0)
Ásotthalom Csongrád 4-1 (1-0). Gól: Baji R. 2, Pataki S., Rencsár J., illetve Nagy Á. (ifi 2-2)
Nagymágocs Kistelek 2-0 (2-0). Gól: Rácz M. 2 (ifi 0-2)
Szegedi VSE Sándorfalva 1-3 (0-2). Gól: Hegyesi Zs., illetve Bitó A., Gémes B., Mihalkó D. (az ifi elmaradt, a hazaiak nem tudtak kiállni, a vendégek nem egyeztek bele az időpont-módosításba)
A Kiskundorozsma szabadnapos volt.
A bajnokság állása:

1. Ásotthalom 11 11 0 0 32 6 26 33
2. Mórahalom 11 9 1 1 38 14 24 28
3. Sándorfalva 10 8 1 1 30 6 24 25
4. Algyő 10 8 1 1 29 7 22 25
5. Kistelek 11 5 1 5 25 20 5 16
6. Csongrád 10 4 3 3 12 10 2 15
7. Kiskundorozsma 10 4 2 4 19 14 5 14
8. Nagymágocs 10 4 2 4 19 16 3 14
9. Mindszent 10 4 0 6 23 38 -15 12
10. Szegedi VSE 10 3 2 5 24 20 4 11
11. Tápé 11 3 1 7 6 21 -15 10
12. Kiszombor 11 2 4 5 14 25 -11 10
13. HFC II. 10 3 0 7 13 28 -15 9
14. Ujszegedi TC 10 1 6 3 11 17 -6 9
15. Csanádpalota 10 2 2 6 13 21 -8 8
16. Röszke 11 2 2 7 8 18 -10 8
17. Balástya 10 1 0 9 7 42 -35 3
A 12. forduló műsora: Október 29. (szombat) 14.30: Csanádpalota Mórahalom, Kiszombor Nagymágocs, Csongrád Tápé, Ujszegedi TC Szegedi VSE.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Röszke Mindszent, Sándorfalva Hódmezővásárhelyi FC II., Balástya Algyő, Kistelek Kiskundorozsma. Az Ásotthalom szabadnapos lesz.
A megyei II. osztály 11. fordulójában:
Sándorfalva II. Tömörkény 2-0
Makó II. Újszentiván 2-0 (2-0). Gól: Nagy N., Bíró D. (ifi elmaradt, a vendégek nem álltak ki)
FK 1899 Szeged Csengele 4-2 (2-1). Gól: Dervaderics D., Dóra J., Ács S., Gonda M., illetve Vándor Zs., Longa Á. (ifi 0-1)
USC Tanárképző Üllés 1-1 (0-0) Gól: Fekete Z., ill. Kiss M.
Fábiánsebestyén Zsombó 1-1 (0-1). Gól: Bihari G., illetve Busa G. (ifi félbeszakadt)
Szentesi Kinizsi Székkutas 0-4 (0-2). Gól: Balogh L. 2, Nagy D., Borsodi Sz. (ifi 1-2)
Földeák Bordány 1-7 (1-4). Gól: Mészáros A., illetve Ruzsinszki F. 3, Lippai P., Sádt T., Szentmártoni Cs., Füleki G. (ifi 3-4)
Szatymaz Szőreg 1-8 (0-3). Gól: Kakuszi Á., illetve Gyenes J., Tóth T., Drágity D. 2-2, Kasza R., Néma D. (ifi 3-4)
Csanytelek Zákányszék 1-3 (1-1). Gól: Magyar J., illetve Tóth E., Fodor M., Szűcs Zs. (ifi 0-2)
A bajnokság állása:

1. Székkutas 11 10 1 0 33 7 26 31
2. Szőreg 11 9 1 1 34 10 24 28
3. Üllés 11 8 3 0 28 12 16 27
4. Bordány 11 8 2 1 44 11 33 26
5. FK 1899 Szeged 11 6 2 3 19 14 5 20
6. Zsombó 11 6 1 4 24 21 3 19
7. Makó II. 11 5 4 2 26 18 8 19
8. Tömörkény 11 6 0 5 26 15 11 18
9. Szentesi Kinizsi 11 5 2 4 20 18 2 17
10. Sándorfalva II. 11 4 1 6 22 24 -2 13
11. Újszentiván 11 4 0 7 14 31 -17 12
12. Csanytelek 11 3 1 7 15 21 -6 10
13. USC Tanárképző 10 2 4 4 14 19 -5 10
14. Zákányszék 10 3 0 7 13 24 -11 9
15. Földeák 11 3 0 8 20 33 -13 9
16. Fábiánsebestyén 11 0 5 6 17 30 -13 5
17. Szatymaz 11 0 3 8 23 53 -30 3
18. Csengele 11 0 2 9 10 42 -32 2
A 12. forduló műsora: Október 29. (szombat) 14.30: Zákányszék FK 1899 Szeged, Székkutas Fábiánsebestyén, Tömörkény Földeák.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Csanytelek Szatymaz, Csengele Makó II., Újszentiván Sándorfalva II., Bordány Szentesi Kinizsi, Zsombó USC Tanárképző, Üllés Szőreg.
A megyei III. osztály Homokháti csoport 10. fordulójában:
Röszke II. Szőreg II. 4-1 (3-1). Gól: Papp K., Csehó B., Szurcsik P., Szücs Sz., illetve Váczi B.
Forráskút Gyálarét 5-1
Mórahalom II. Szentmihály 6-1 (3-1). Gól: Tombácz G. 4, Nyári L., Csiszár R., illetve Tóth Z.
Ruzsa Víziközmű-Alsóváros 0-0
Pusztamérges Öttömös 1-2 (0-1). Gól: Sári T., illetve Hatvani I., Tóth Szeles T.
Domaszék Baktó-Petőfitelep 2-0 (2-0). Gól: Dönczi R., Deli Zs.
Az Algyő II. szabadnapos volt.
A bajnokság állása:
1. Gyálarét 10 8 1 1 37 16 21 25
2. Algyő II. 9 6 1 2 35 10 25 19
3. Domaszék 9 6 0 3 26 23 3 18
4. Forráskút 9 5 2 2 21 12 9 17
5. Mórahalom II. 10 5 2 3 36 30 6 17
6. Víziközmű-Alsóváros 10 5 2 3 22 23 -1 17
7. Baktó-Petőfitelep 9 5 0 4 22 20 2 15
8. Öttömös 9 3 0 6 26 27 -1 9
9. Röszke II. 9 2 2 5 15 24 -9 8
10. Pusztamérges 9 2 1 6 20 28 -8 7
11. Szőreg II. 9 2 1 6 20 33 -13 7
12. Ruzsa 9 1 4 4 8 19 -11 7
13. Szentmihály 9 2 0 7 15 38 -23 6
A 11. forduló műsora: Október 29. (szombat) 14.30: Víziközmű-Alsóváros Algyő II., Szőreg II. Domaszék.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Szentmihály Gyálarét, Forráskút Röszke II., Baktó-Petőfitelep Pusztamérges, Öttömös Ruzsa. A Mórahalom II. szabadnapos lesz.
A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 10. fordulójában:
Rosmarin Kft. Mártély Deszk 2-2 (0-1). Gól: Kis L., Király K., illetve Adamov I. 2
Baks Szegvár: elmaradt (a Szegvár nem állt ki)
Kübekháza Apátfalva 2-6
Csanádpalota II.-Ambrózfalva Tiszasziget 2-6 (0-5). Gól: Csókás Cs., Kéri L., illetve Kószó K. 3, Purgel A., Zsifkovits Z., Szalma Z.
Hódmezővásárhelyi FC III. Makó III. 6-0 (4-0). Gól: Papp Cs. 2, Gábor S., Hanga Cs., Szilágyi P., Ollé L.
A Maroslele és a Csongrád II. szabadnapos volt.
A bajnokság állása:

1. Tiszasziget 9 8 1 0 31 9 22 25
2. Rosmarin Kft. Mártély 8 5 2 1 27 11 16 17
3. Deszk 9 5 2 2 20 12 8 17
4. Baks 6 4 0 2 24 12 12 12
5. Apátfalva 8 4 0 4 22 18 4 12
6. Makó III. 8 3 2 3 31 16 15 11
7. HFC III. 7 3 1 3 24 13 11 10
8. Csongrád II. 8 3 1 4 20 23 -3 10
9. Maroslele 8 2 1 5 14 34 -20 7
10. Kübekháza 8 2 0 6 19 33 -14 6
11. Cspalota II.-Ambrózfalva 8 1 3 4 15 24 -9 6
12. Szegvár 7 0 1 6 9 51 -42 1
13. Ópusztaszer 0
A 11. forduló műsora: Október 29. (szombat) 12.30: Makó III. Baks. 14.30: Deszk Maroslele, Apátfalva Hódmezővásárhelyi FC III., Szegvár Rosmarin Kft. Mártély.
Október 30. (vasárnap) 13.30: Csongrád II. Kübekháza. A Csanádpalota II.-Ambrózfalva és a Tiszasziget szabadnapos lesz.

Megosztom!
|