Az NB II Keleti csoport 3. fordulójában:
Újpest FC II. Szeged 2011 3-1 (1-1). Gól: Magos M. 2, Bognár I., illetve Bernáth P.
Szolnoki MÁV FC Kazincbarcika 4-0 (2-0). Gól: Szepessy R., Kalmár F., Lengyel B., Antal G.
Dunakanyar-Vác Restart-Cegléd 1-2 (1-1). Gól: Hegedús Cs., illetve Koncz Zs., Balog Sz.
Nyíregyháza Spartacus Egri FC 1-1 (1-1). Gól: Kovács Á., illetve Katona A.
Orosháza FC Mezőkövesd-Zsóry 0-1 (0-1). Gól: Hamar Á.
Békéscsaba Előre 1912 DVSC-DEAC 4-1 (2-1). Gól: D-A. Leucuta 2, Szélpál T., J. J. Tchana, illetve Sigér D.
REAC Budapest Honvéd-MFA 1-0 (1-0). Gól: Kiss T.
Balmazújváros Vecsési FC 2-1 (1-1). Gól: Sárközi Sz., Kónya M., illetve Kovács Z.
1. Szolnoki MÁV 3 3 0 0 9 1 8 9
2. Mezőkövesd 3 3 0 0 5 1 4 9
3. Balmazújváros 3 3 0 0 4 1 3 9
4. Békéscsaba 3 2 1 0 7 3 4 7
5. Restart-Cegléd 3 2 0 1 5 2 3 6
6. REAC 3 2 0 1 4 2 2 6
7. Kazincbarcika 3 2 0 1 4 6 -2 6
8. Orosháza 3 1 1 1 4 2 2 4
9. Bp. Honvéd-MFA 3 1 0 2 1 2 -1 3
10. Újpest II. 3 1 0 2 4 7 -3 3
11. Eger 3 0 2 1 3 6 -3 2
12. Nyíregyháza 3 0 2 1 1 4 -3 2
13. Vecsés 3 0 1 2 1 3 -2 1
14. DVSC-DEAC 3 0 1 2 2 6 -4 1
15. Dunakanyar-Vác 3 0 0 3 3 6 -3 0
16. Szeged 2011 3 0 0 3 3 8 -5 0

Az NB III Alföld csoport 3. fordulójában:
Tápiószecső FC Makó FC 3-3 (2-0). Gól: Németh Gy. 2, Bátori B., illetve Czibere A. 2, Béres R.
Tököl VSK Tisza Volán SC Szeged 1-3 (0-2). Gól: Dargó B. (öngól), illetve Faragó B. 2, Polgár A. (öngól)
Szarvasi FC Várfürdő-Gyulai Termál FC 0-2 (0-1). Gól: Balogh G. 2
Jánoshida SE Pilis Sport 0-2 (0-1). Gól: Filó T., Fekete Á.
Üllő SE Indotek Csepel FC 3-0 (1-0). Gól: Csáki N. 2, Szűcs R.
FC Dabas Szolnoki MÁV FC II. 8-0 (4-0). Gól: Mojzes R., Szűcs L. 2-2, Körmöci Sz., Nagy A., Pomper T., Takács K.
Hódmezővásárhelyi FC Kecskeméti TE II. 1-3 (0-0). Gól: Sipos Z., illetve Forró Gy. 2, Urbán G.
Dunaharaszti MTK Monor SE 4-0 (1-0). Gól: Patkó Gy. 2, Lázár Sz. 2

1. Dabas 3 3 0 0 13 2 11 9
2. Pilis Sport 3 3 0 0 4 0 4 9
3. Kecskemét II. 3 2 1 0 7 4 3 7
4. Üllő 3 2 0 1 7 4 3 6
5. Indotek Csepel 3 2 0 1 4 3 1 6
6. Dunaharaszti 3 1 2 0 6 2 4 5
7. Tisza Volán Szeged 3 1 2 0 6 4 2 5
8. Makó 3 1 2 0 6 5 1 5
9. Gyula 3 1 1 1 4 3 1 4
10. Monor 3 1 0 2 3 8 -5 3
11. Szolnoki MÁV II. 3 1 0 2 4 11 -7 3
12. Tápiószecső 3 0 2 1 5 7 -2 2
13. Szarvas 3 0 1 2 3 6 -3 1
14. Tököl 3 0 1 2 2 6 -4 1
15. Hódmezővásárhely 3 0 0 3 3 7 -4 0
16. Jánoshida 3 0 0 3 3 8 -5 0
A megyei I. osztály 4. fordulójában:
Kiszombor Csongrád 0-3 (0-1). Gól: Nagy Á. 2, Bertók G. (ifi 0-3)
Mindszent Szegedi VSE 5-1 (4-1). Gól: Mihály R. 3, Mihály T., Szabó I., illetve Vangel (az ifimeccset szerdán rendezik)
Algyő HFC II. 5-2 (2-1). Gól: Hegedűs T. 3, Bogdán P., Sebők L., illetve Soós Z., Török R. (ifi 10-0)
Nagymágocs Mórahalom 1-2 (1-1). Gól: Szepesi, illetve Patarcic K., K. Tóth Gy. (ifi 1-2)
Balástya Ujszegedi TC 0-5 (0-1). Gól: Bokányi Á. 3, Mazula Z., Laudisz P. (ifi 2-1)
Kistelek Ásotthalom 1-4 (0-2). Gól: Koncz M., illetve Frank A., Baji R., Szűcs K., Tari T. (11-esből) (ifi 4-1)
Kiskundorozsma Tápé 5-0 (2-0). Gól: Kazi L. 2, Horváth P., Takács G. (11-esből), Péter S. (ifi 1-5)
Röszke Csanádpalota 2-0 (0-0). Gól: Mácsai, Szalma (ifi 3-1)
A Sándorfalva szabadnapos volt.
1. Ásotthalom 4 4 0 0 14 2 12 12
2. Mórahalom 4 4 0 0 13 2 11 12
3. Sándorfalva 3 3 0 0 9 1 8 9
4. Algyő 4 3 0 1 9 3 6 9
5. Csongrád 4 2 2 0 6 0 6 8
6. Kiskundorozsma 4 2 1 1 8 1 7 7
7. Kistelek 4 2 1 1 9 4 5 7
8. Röszke 4 2 1 1 5 4 1 7
9. Mindszent 4 2 0 2 9 16 -7 6
10. Ujszegedi TC 4 1 2 1 7 6 1 5
11. Nagymágocs 4 1 0 3 4 7 -3 3
12. Szegedi VSE 3 1 0 2 3 7 -4 3
13. Kiszombor 4 0 2 2 3 9 -6 2
14. Csanádpalota 4 0 1 3 0 9 -9 1
15. HFC II. 3 0 0 3 3 10 -7 0
16. Balástya 3 0 0 3 2 11 -9 0
17. Tápé 4 0 0 4 1 13 -12 0
A megyei II. osztály 4. fordulójában:
Székkutas Csengele 4-0 (4-0). Gól: Hatfaludy L. 2., Balogh L., Borsodi Sz. (ifi 3-0-nál félbeszakadt)
Tömörkény Szatymaz 5-0 (2-0). Gól: Boldog G. 2, Váradi K., Bartucz S., Pusztai D. (ifi 3-2)
USC Tanárképző Makó II. 2-3 (1-0). Gól: Kárász D. 2, illetve Dávid M., Szalai Á., Köteles I.
Fábiánsebestyén Sándorfalva II. 2-2 (1-0). Gól: Harkai T. 2, illetve Szűcs J., Kiss P.
Szentesi Kinizsi Földeák 2-0 (2-0). Gól: Nagy I., Németh A. (ifi 6-0)
Bordány Újszentiván 10-2 (7-0). Gól: Kasza 3, Ruzsinszki és Kovács S. 2-2, Dobó (11-esből), Szentmártoni, Füleki, illetve Suhai 2. (ifi 4-2)
Zsombó Zákányszék 3-0 (1-0). Gól: Szűcs, Busa Ge., Busa Gá. (ifi 4-2)
Üllés Csanytelek 3-1 (2-1). Gól: Kohlrusz 3, illetve Juhász (ifi 7-0)
Szőreg FK 1899 Szeged 4-1 (1-1). Gól: Váczi B., Móra T., Sajtos Z., Néma D., illetve Bakó Z. (ifi 2-7)

1. Üllés 4 4 0 0 16 4 12 12
2. Szőreg 4 4 0 0 13 2 11 12
3. Székkutas 4 4 0 0 13 4 9 12
4. Bordány 4 3 0 1 24 7 17 9
5. Zsombó 4 3 0 1 11 3 8 9
6. Sándorfalva II. 3 2 1 0 10 6 4 7
7. Makó II. 4 2 1 1 8 7 1 7
8. FK 1899 Szeged 4 2 1 1 7 7 0 7
9. Földeák 3 2 0 1 8 5 3 6
10. Tömörkény 4 2 0 2 8 5 3 6
11. Szentesi Kinizsi 4 1 1 2 4 6 -2 4
12. Csanytelek 3 1 0 2 7 6 1 3
13. Fábiánsebestyén 4 0 2 2 6 13 -7 2
14. USC Tanárképző 2 0 0 2 3 5 -2 0
15. Zákányszék 3 0 0 3 1 9 -8 0
16. Szatymaz 4 0 0 4 7 23 -16 0
17. Újszentiván 4 0 0 4 5 21 -16 0
18. Csengele 4 0 0 4 1 19 -18 0

A megyei III. osztály Homokháti csoport 3. fordulójában:
Öttömös Szőreg II. 3-5 (1-1). Gól: Tóth Szeles T. 2, Somlyai P., illetve Tóth Ta. 2, Juhász G., Bosnyák M., Hegyközi P.
Víziközmű-Alsóváros Forráskút 0-4 (0-1). Gól: Gedai A. 2, Ruzsa Sz., Ocskó R.
Algyő II. Szentmihály 7-2
Ruzsa Mórahalom II. 1-4
Pusztamérges Gyálarét 3-9
Domaszék Röszke II. 7-0. Gól: Fülöp G. 2, Fodor Zs. 2, Klötzl B., Deák Zs., Ábrahám A.
A Baktó-Petőfitelep szabadnapos volt.
1. Gyálarét 3 3 0 0 21 6 15 9
2. Forráskút 3 2 1 0 7 2 5 7
3. Algyő II. 3 2 0 1 17 5 12 6
4. Mórahalom II. 3 2 0 1 12 9 3 6
5. Domaszék 3 2 0 1 14 13 1 6
6. Víziközmű-Alsóváros 3 2 0 1 8 9 -1 6
7. Ruzsa 3 1 1 1 5 6 -1 4
8. Baktó-Petőfitelep 2 1 0 1 5 5 0 3
9. Szőreg II. 3 1 0 2 9 17 -8 3
10. Öttömös 2 0 0 2 5 8 -3 0
11. Szentmihály 2 0 0 2 3 10 -7 0
12. Pusztamérges 2 0 0 2 5 13 -8 0
13. Röszke II. 2 0 0 2 2 10 -8 0
A megyei III. osztály Tisza-Maros csoport 3. fordulójában:
HFC III. Kübekháza 5-1 (4-0). Gól: Tóth B. 2, Gábor S., Mihály L., Szilágyi P., illetve Baji Sz.
Rosmarin Kft. Mártély Csanádpalota II.-Ambrózfalva: elmaradt
Szegvár Apátfalva 1-7 (0-3). Gól: Barát T. 5, Antal B., Sóki A.
Maroslele Tiszasziget 0-1
Csongrád II. Deszk 2-3
A Makó III. szabadnapos volt. Az Ópusztaszer visszalépett.

1. Deszk 3 2 1 0 8 3 5 7
2. Tiszasziget 3 2 1 0 6 4 2 7
3. Makó III. 2 1 1 0 13 1 12 4
4. Rosmarin Kft. Mártély 2 1 1 0 6 5 1 4
5. HFC III. 1 1 0 0 5 1 4 3
6. Apátfalva 2 1 0 1 7 5 2 3
7. Csongrád II. 3 1 0 2 7 8 -1 3
8. Csanádpalota II. 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Baks 1 0 0 1 1 2 -1 0
10. Maroslele 2 0 0 2 2 4 -2 0
11. Kübekháza 1 0 0 1 1 5 -4 0
12. Szegvár 2 0 0 2 1 19 -18 0
13. Ópusztaszer 0

Megosztom!
|