A megyei I. osztály 2011-2012. évadjának sorsolása:
1. forduló (augusztus 20-21.)
Augusztus 20., szombat 17.00:
Újszegedi TCKisteleki TE
Mórahalom VSEHódmezővásárhely FC II.
Sándorfalva SK Kiszombori KSK
Tápé ESK Algyő SK
Csongrád TSE Nagymágocs SE
Csanádpalota FC Kiskundorozsma ESK
Augusztus 21., vasárnap 17.00:
Ásotthalmi TE Mindszenti SE
Balástya KSK Röszke SK
Szegedi VSE szabadnapos
2. forduló (augusztus 27-28.)
Augusztus 27., szombat 17.00:
Kiszombori KSK Újszegedi TC
Mindszenti SE Tápé ESK
Algyő SK Mórahalom VSE
Hódmezővásárhely FC II. Szegedi VSE
Augusztus 28., vasárnap 17.00:
Röszke SK Sándorfalva SK
Kisteleki TE Csanádpalota FC
Kiskundorozsma ESK Csongrád TSE
Nagymágocs SE Ásotthalmi TE
Balástya KSK szabadnapos
3. forduló (augusztus 31.)
Augusztus 31., szerda 17.00
Újszegedi TC Röszke SK
Mórahalom VSE Mindszenti SE
Sándorfalva SK Balástya KSK
Tápé ESK Nagymágocs SE
Csongrád TSE Kisteleki TE
Csanádpalota FC Kiszombori KSK
Szegedi VSE Algyő SK
Ásotthalmi TE Kiskundorozsma ESK
Hódmezővásárhely FC II. szabadnapos
4. forduló (szeptember 3-4.)
Szeptember 3., szombat 16.30:
Mindszenti SE Szegedi VSE
Algyő SK Hódmezővásárhely FC II.
Kiszombori KSK Csongrád TSE
Szeptember 4., vasárnap 16.30:
Balástya KSK Újszegedi TC
Röszke SK Csanádpalota FC
Kisteleki TE Ásotthalmi TE
Kiskundorozsma ESK Tápé ESK
Nagymágocs SE Mórahalom VSE
Sándorfalva SK szabadnapos
5. forduló (szeptember 10-11.)
Szeptember 10., szombat 16.30:
Újszegedi TC Sándorfalva SK
Mórahalom VSE Kiskundorozsma ESK
Hódmezővásárhely FC II. Mindszenti SE
Csanádpalota FC Balástya KSK
Csongrád TSE Röszke SK
Tápé ESK Kisteleki TE
Szeptember 11., vasárnap 16.30:
Szegedi VSE Nagymágocs SE
Ásotthalmi TE Kiszombori KSK
Algyő SK szabadnapos
6. forduló (szeptember 17-18.)
Szeptember 17., szombat 16.00:
Kiszombori KSK Tápé ESK
Mindszenti SE Algyő SK
Sándorfalva SK Csanádpalota FC
Szeptember 18., vasárnap 16.00:
Balástya KSK Csongrád TSE
Röszke SK Ásotthalmi TE
Kisteleki TE Mórahalom VSE
Kiskundorozsma ESK Szegedi VSE
Nagymágocs SE Hódmezővásárhely FC II.
Újszegedi TC szabadnapos
7. forduló (szeptember 24-25.)
Szeptember 24., szombat 16.00:
Csongrád TSE Sándorfalva SK
Hódmezővásárhely FC II. Kiskundorozsma ESK
Csanádpalota FC Újszegedi TC
Algyő SK Nagymágocs SE
Tápé ESK Röszke SK
Mórahalom VSE Kiszombori KSK
Szeptember 25., vasárnap 16.00:
Szegedi VSE Kisteleki TE
Ásotthalmi TE Balástya KSK
Mindszenti SE szabadnapos
8. forduló (október 1-2.)
Október 1., szombat 15.00:
Sándorfalva SK Ásotthalmi TE
Kiszombori KSK Szegedi VSE
Újszegedi TC Csongrád TSE
Október 2., vasárnap 15.00:
Balástya KSK Tápé ESK
Röszke SK Mórahalom VSE
Kisteleki TE Hódmezővásárhely FC II.
Kiskundorozsma ESK Algyő SK
Nagymágocs SE Mindszenti SE
Csanádpalota FC szabadnapos
9. forduló (október 8-9.)
Október 8., szombat 15.00
Mindszenti SE Kiskundorozsma ESK
Hódmezővásárhely FC II. Kiszombori KSK
Tápé ESK Sándorfalva SK
Algyő SK Kisteleki TE
Csongrád TSE Csanádpalota FC
Mórahalom VSE Balástya KSK
Október 9., vasárnap 15.00
Szegedi VSE Röszke SK
Ásotthalmi TE Újszegedi TC
Nagymágocs SE szabadnapos
10. forduló (október 15-16.)
Október 15., szombat 14.30:
Sándorfalva SK Mórahalom VSE
Kiszombori KSK Algyő SK
Csanádpalota FC Ásotthalmi TE
Újszegedi TC Tápé ESK
Október 16., vasárnap 14.30:
Balástya KSK Szegedi VSE
Röszke SK Hódmezővásárhely FC II.
Kisteleki TE Mindszenti SE
Kiskundorozsma ESK Nagymágocs SE
Csongrád TSE szabadnapos
11. forduló (október 22-23.)
Október 22., szombat 14.30:
Mindszenti SE Kiszombori KSK
Hódmezővásárhely FC II. Balástya KSK
Algyő SK Röszke SK
Tápé ESK Csanádpalota FC
Mórahalom VSE Újszegedi TC
Október 23., vasárnap 14.30:
Szegedi VSE Sándorfalva SK
Ásotthalmi TE Csongrád TSE
Nagymágocs SE Kisteleki TE
Kiskundorozsma ESK szabadnapos
12. forduló (október 29-30.)
Október 29., szombat 14.30:
Kiszombori KSK Nagymágocs SE
Sándorfalva SK Hódmezővásárhely FC II.
Csanádpalota FC Mórahalom VSE
Csongrád TSE Tápé ESK
Újszegedi TC Szegedi VSE
Október 30., vasárnap 13.30:
Balástya KSK Algyő SK
Röszke SK Mindszenti SE
Kisteleki TE Kiskundorozsma ESK
Ásotthalmi TE szabadnapos
13. forduló (november 5-6.)
November 5., szombat 13.30:
Mórahalom VSE Csongrád TSE
Hódmezővásárhely FC II. Újszegedi TC
Mindszenti SE Balástya KSK
Algyő SK Sándorfalva SK
Tápé ESK Ásotthalmi TE
November 6., vasárnap 13.30:
Szegedi VSE Csanádpalota FC
Kiskundorozsma ESK Kiszombori KSK
Nagymágocs SE Röszke SK
Kisteleki TE szabadnapos
14. forduló (november 12-13.)
November 12., szombat 13.30:
Újszegedi TC Algyő SK
Sándorfalva SK Mindszenti SE
Kiszombori KSK Kisteleki TE
Csongrád TSE Szegedi VSE
Csanádpalota FC Hódmezővásárhely FC II.
November 13., vasárnap 13.30:
Ásotthalmi TE Mórahalom VSE
Balástya KSK Nagymágocs SE
Röszke SK Kiskundorozsma ESK
Tápé ESK szabadnapos
15. forduló (november 19-20.)
November 19., szombat 13.00:
Hódmezővásárhely FC II. Csongrád TSE
Mindszenti SE Újszegedi TC
Algyő SK Csanádpalota FC
Mórahalom VSE Tápé ESK
November 20., vasárnap 13.00:
Szegedi VSE Ásotthalmi TE
Kisteleki TE Röszke SK
Kiskundorozsma ESK Balástya KSK
Nagymágocs SE Sándorfalva SK
Kiszombori KSK szabadnapos
16. forduló (november 26-27.)
November 26., szombat 13.00:
Újszegedi TC Nagymágocs SE
Sándorfalva SK Kiskundorozsma ESK
Tápé ESK Szegedi VSE
Csongrád TSE Algyő SK
Csanádpalota FC Mindszenti SE
November 27., vasárnap 13.00:
Ásotthalmi TE Hódmezővásárhely FC II.
Balástya KSK Kisteleki TE
Röszke SK Kiszombori KSK
Mórahalom VSE szabadnapos
17. forduló (december 3-4.)
December 3., szombat 13.00:
Hódmezővásárhely FC II. Tápé ESK
Mindszenti SE Csongrád TSE
Algyő SK Ásotthalmi TE
Kiszombori KSK Balástya KSK
December 4., vasárnap 13.00:
Szegedi VSE Mórahalom VSE
Kisteleki TE Sándorfalva SK
Kiskundorozsma ESK Újszegedi TC
Nagymágocs SE Csanádpalota FC
Röszke SK szabadnapos