A Magyar Köztársaság Országos Rövid pályás Vidék Bajnoka lett a 4×100 m-es férfi vegyesváltó 11-14 évesek korcsoportjában induló csapata.

2. helyezést ért el: Szabó Tamás 50 és 100 m mellúszásban, a 4×100 m férfi gyorsváltó 15-16 éves csapata, és a 11-14 éves csapata, a 4×200 m férfi gyorsváltó felnőtt és 11-14 éves csapata.
3. lett Jákri Dániel 50 m mellúszásban, és a 4×100 m férfi vegyesváltó felnőtt csapata.

Edzők: Tóth Tibor és Olaszné Bajusz Andrea

Részletes eredmények:

50 m gyors: Ambruzs Gábor 16. hely, Köteles Dávid 17. hely, Keresztesi Márkó 15. hely, Korsós Kristóf 16. hely, Kendi Péter 27. hely, Kendi Csaba 10. hely, Vincze Krisztina 18. hely, Kerecsen Gerle 15. hely, Szentkereszty Cecília 5. hely

100 m mellúszás: Szabó Tamás 2. hely, Jákri Dániel 4. hely, Süli Ákos 12. hely, Kovács Norman 14. hely, Juhász Nóra 10. hely, Schuster Petra 11. hely, Kerecsen Kincső 8. hely, Kerecsen Gerle 9. hely, Szentkereszty Cecília 9. hely, Károlyi Fanni 11. hely

50 m hát: Köteles Dávid 9. hely, Korsós Kristóf 11. hely, Kendi Péter 13. hely, Kendi Csaba 8. hely, Vincze Krisztina 9. hely, Kerecsen Kincső 14. hely

400 m vegyes: Szunyi Ákos 8. hely, Csényi Lívia 12. hely, Kerecsen Gerle 14. hely

4×100 m gyorsváltó: Szabó Tamás – Jákri Dániel – Köteles Dávid – Ambruzs Gábor 4. hely, Korsós Kristóf – Vinnai Viktor – Kendi Péter – Keresztesi Márkó 2. hely, Hös Nimród – Vándor Tamás – Kendi Csaba – Szunyi Ákos 2. hely, Szentkereszty Cecília – Csényi Lívia – Kerecsen Gerle – Kerecsen Kincső 4. hely.

50 m mellúszás: Szabó Tamás 2., Jákri Dániel 3., Korsós Kristóf 12., Kendi Csaba 8., Süli Ákos 11., Kovács Norman 12., Schuster Petra 9., Juhász Nóra 11., Kerecsen Kincső 9., Kerecsen Gerle 10., Károlyi Fanni 6., Szentkereszty Cecília 7.

100 m pille: Ambruzs Gábor 11., Csényi Lívia 8.,

200 m hát: Köteles Dávid 5., Kendi Péter 12., Vincze Krisztina 8., Kerecsen Kincső 12.

100 m gyors: Szabó Tamás 5., Ambruzs Gábor 17., Keresztesi Márkó 10., Korsós Kristóf 13., Szunyi Ákos 12., Kendi Csaba 13., Vándor Tamás 24, Kerecsen Gerle 26., Szentkereszty Cecília 5.

200 m vegyes: Csényi Lívia 11. hely,

400 m gyors: Keresztesi Márkó 5.,

100 m vegyes: Köteles Dávid 17, Süli Ákos 16., Vándor Tamás 17., Kovács Norman 22., Hös Nimród 23., Schuster Petra 17., Csényi Lívia 9., Kerecsen Kincső 14., Kerecsen Gerle 19., Szentkereszty Cecília 8.

200 m pille: Szunyi Ákos 5., Csényi Lívia 11.

4×200 m gyorsváltó: Szabó Tamás – Korsós Kristóf – Ambruzs Gábor – Keresztesi Márkó 2. hely, Süli Ákos – Vándor Tamás – Kendi Péter – Szunyi Ákos 2. hely,

50 m pillangó: Jákri Dániel 12., Schuster Petra 18., Csényi Lívia 13.

200 m gyors: Ambruzs Gábor 9, Keresztesi Márkó 4., Korsós Kristóf 9., Szunyi Ákos 6., Vándor Tamás 9., Csényi Lívia 12., Szentkereszty Cecília 7.

200 m mell: Süli Ákos 10, Kovács Norman 11., Juhász Nóra 9., Károlyi Fanni 6., Szentkereszty Cecília 8.

100 m hát: Korsós Kristóf 11., Kendi Csaba 9., Vincze Krisztina 7., Kerecsen Kincső 14.

4×100 vegyes váltó: Köteles Dávid – Jákri Dániel – Szabó Tamás – Ambruzs Gábor 3. hely, Kendi Csaba – Vándor Tamás – Hös Nimród – Szunyi Ákos 1. hely

Megosztom!
|