1. Kistelek: Érkezett: Nana Mihály (Mindszent), Répás Norbert (Csólyospálos), Keller István (Pálmonostora), Gulyás Péter (Universitas). Távozott: Koncz Miklós (Kunszállás).

2. Mórahalom: Érkezett: Kothencz Péter (KITE-Szeged), Tüskés István (Orosháza FC). Távozott: Nyári Tamás (Újszentiván), Illés Tibor (SZVSE).

3. Csongrád: Érkezett: Tompa Mór (Szentesi Kinizsi), Galambosi Dávid (Mindszent), Kugyela Krisztián (Tömörkény). Távozott: Boldog Gábor (Tömörkény), Ruzsinszki Ferenc (Baks).

4. SZVSE-Gyálarét: Érkezett: Illés Tibor (Mórahalom), Balogh Péter (Tisza Volán), Márki Kornél (Tisza Volán), Csehó Kovács Ferenc (Bácsalmás), Petróczki Tamás (Mezőkovácsháza), Frank Ádám (Röszke). Távozott: Kenderesi Márton (Tápé), Mangó Ferenc, Cseh Richárd (Kiskundorozsma).

5. Mindszent: Érkezett: Szobácsi Roland, Oláh Csaba, Nana Roland, Mihály Tamás, Széll Norbert (mind Szegvár), Juhász Csaba (újrakezdte). Távozott: Nana Mihály (Kistelek), Galambosi Dávid (Csongárd), Jernei Csaba (Kiskunfélegyháza), Pataki Csaba (Várpalota), Kis Krisztián (visszavonult).

6. Sándorfalva: Érkezett: Barna Dávid (Tisza Volán), Mihalkó Dávid (Üllés), Szabó Norbert, Kertész Zsolt (mindkettő Balástya). Távozott: .

7. Ásotthalom: Érkezett: Vastagh Szabolcs, Frank Attila (mindkettő Tisza Volán). Távozott: .
8. Kiskundorozsma: Érkezett: Mangó Ferenc, Cseh Richárd (SZVSE-Gyálarét), Keller József, Horváth Péter, Fődi Bence, Bárkányi Bálint (mind KITE-Szeged), Szabados Norbert (Szabadkai Bácska, Szerbia), Ervin Teszics (Ada, Szerbia), Seres István (Universitas). Távozott: Makai Árpád (Zsombó), Kálmán László (Bordány), Berta Balázs, Sett Róbert (mindkettő Üllés), ifj. Ottlik Sándor (visszavonult), Szabó Tibor (visszavonult).

9. Balástya: Érkezett: Katona Zsolt (Üllés). Távozott: Szabó Norbert, Kertész Zsolt (mindkettő Sándorfalva).

10. Nagymágocs: Érkezett: Kovács Imre (Székkutas), Gazsi Dániel (Derekegyháza). Távozott: Fejes Ferenc (Nagyszénás), Soós Gábor (külföldre költözött).

11. UTC: Érkezett: Kovács Sándor (HFC), Kovács Attila, Hegedűs Zénó (mindkettő Tápé), Csúri Ákos (Tiszasziget). Távozott: .

12. Csanádpalota: Érkezett: Krajczár Sándor (Arad, Románia), Bakos Ádám (HFC), Géczi Péter (Békés), Puskó Csaba (CONTITECH-Makó II.), Rácz Roland (Makó FC U19), Sepsik István (Mezőhegyes). Távozott: Kovács Attila (Székkutas), Nagy Tamás (Kaszaper), Flórián Sándor (Kiszombor), Ionut Gabriel Cost (kihagyja a félévet), Zielbauer Gábor (visszavonult), Juhász Nagy Gábor (visszavonult).

13. Kiszombor: Érkezett: Flórián Sándor (Csanádpalota). Távozott: Halász László (Makó FC).

14. Tápé: Érkezett: Kenderesi Márton (SZVSE-Gyálarét), Kozó Bálint (Tisza Volán U19), Farkas Zoltán (Csengele), Kőszegi Szabolcs (Tiszasziget), Markó Tibor (Röszke), Faragó Tamás (Kisszállás), Révész József (újrakezdte). Távozott: Kovács Attila, Hegedűs Zénó (mindkettő UTC), Hágelmann Tamás, Veres Gábor (mindkettő Üllés).

15. Üllés: Érkezett: Berta Balázs (Kiskundorozsma), Hágelmann Tamás, Veres Gábor (mindkettő Tápé), Sett Róbert (Kiskundorozsma), Zsikó András (újrakezdte), György Béla (újrakezdte). Távozott: Katona Zsolt (Balástya), Mihalkó Dávid (Sándorfalva), Tóth Péter, Kalános János (mindkettő Újlengyel).

16. Röszke: Érkezett: Dósa Kálmán (Öttömös). Távozott: Markó Tibor (Tápé), Szabó Béla, Takács Csaba (mindkettő Szatymaz), Frank Ádám (SZVSE-Gyálarét), Bálint Zoltán (visszavonult).

Megosztom!
|