Az NB III Alföld csoport 12. fordulójában:

Csepel FC KITE-Szeged 2-1
Tisza Volán SC Szeged Újbuda 1-1
Szabadkígyósi SC Jánoshidai SE 2-0 (a második félidőben verekedés miatt félbeszakadt)
Szarvasi FC Jász Sport FC Jászberény 1-5

FC Dabas Szolnoki MÁV FC II. 1-0
Kecskeméti TE II. Hódmezővásárhelyi FC 2-1
Szolnoki Spartacus Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-2

Az NB III Alföld csoport állása:

1. Csepel 12 27 31-12
2. Újbuda 11 23 24-19
3. Dabas 12 21 20-9
4. KITE-Szeged 11 19 20-12
5. Tököl 11 19 22-12
6. Hódmezővásárhely 12 18 23-18
7. Szolnoki MÁV II. 12 17 11-12
8. Kecskemét II. 11 16 21-18
9. Gyula 11 16 20-19
10. Jászberény 11 14 23-18
11. Tisza Volán Szeged 11 13 16-19
12. Szolnoki Spartacus 11 10 14-26
13. Jánoshida 11 9 17-34
14. Szabadkígyós 10 5 7-23
15. Szarvas 11 3 13-31
A megyei I. osztály 13. fordulójában:

Ujszegedi TC Nagymágocs 2-2 (ifi 0-2)
Tápé Kiszombor 0-0 (ifi 4-0)
Csanádpalota Csongrád 1-2 (ifi 1-6)

Kiskundorozsma Mindszent 1-0 (ifi 1-4)
Balástya SZVSE-Gyálarét 1-2 (ifi 2-3)
Mórahalom Sándorfalva 2-0 (ifi 2-2)
Röszke Kistelek 1-3 (ifi 2-1)
Üllés Ásotthalom 1-1 (ifi 4-1)

A megyei I. osztály állása:

1. Mórahalom 13 35 45-7
2. Csongrád 12 30 25-4
3. Kistelek 12 28 37-16
4. SZVSE 13 25 27-17
5. Mindszent 13 22 25-19
6. Ásotthalom 13 21 26-15
7. Kiskundorozsma 13 20 16-14
8. Sándorfalva 13 19 20-14
9. Balástya 13 17 15-18
10. Kiszombor 13 13 23-30
11. UTC 13 12 16-31
12. Tápé 13 12 9-25
13. Nagymágocs 13 11 18-38
14. Csanádpalota 13 10 22-30
15. Üllés 13 6 22-41
16. Röszke 13 5 15-43
A megyei II. osztály Homokháti csoport 13. fordulójában:

USC Tanárképző Bordány 5-1
Tömörkény Csanytelek 1-3 (ifi 1-1)
Zsombó FK 1899 Szeged 3-0

Zákányszék Szatymaz 1-2 (ifi 0-1)

A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

1. Szatymaz 11 27 36-12
2. Baks 11 25 29-15
3. Bordány 11 17 21-14
4. FK 1899 Szeged 12 16 17-16
5. Zsombó 11 15 29-22
6. USC Tanárképző 10 14 16-18
7. Csanytelek 11 10 10-24
8. Zákányszék 12 9 10-35
9. Tömörkény 11 8 10-22
A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport 13. fordulójában:

Fábiánsebestyén Szegvár 6-2 (ifi 5-1)
Szentesi Kinizsi Szőreg 1-1 (5-1)
HFC II. Székkutas 2-0 (ifi 3-2)
Makó II. Újszentiván 2-2 (ifi 13-0)

Földeák Algyő 0-3 (ifi 1-3)

Hét közben játszották: HFC II. Makó II. 1-1

A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:

1. Algyő 13 24 39-21
2. HFC II. 13 24 30-13
3. Makó II. 13 21 18-14
4. Szőreg 13 20 25-23
5. Fábiánsebestyén 13 19 30-32
6. Szentesi Kinizsi 13 18 22-23
7. Székkutas 13 17 22-25
8. Szegvár 13 14 21-37
9. Újszentiván 12 14 23-18
10. Földeák 12 5 16-40
A megyei III. osztály 13. fordulójában:

Röszke II. Algyő II. 2-1
Makó III. Kübekháza 6-0
Sándorfalva II. Deszk 2-2
IKV Alsóváros Forráskút 0-0
Bütyök Csárda Mártély Pusztamérges elmaradt, a vendégek sorozatos megbetegedések miatt nem tudtak kiállni
Tiszasziget HFC III. 0-1

Komlósi Trans Baktó Csengele 4-1
Ruzsa Öttömös 2-1
Csongrád II. Domaszék 1-2

A megyei III. osztály állása:

1. Bütyök Cs. Mártély 12 31 29-8
2. Sándorfalva II. 13 31 48-4
3. HFC III. 12 30 30-4
4. Domaszék 13 29 39-24
5. Makó III. 13 24 26-22
6. Ruzsa 13 20 20-21
7. Csongrád II. 13 19 30-21
8. IKV Alsóváros 12 19 30-23
9. Csengele 12 16 47-34
10. Pusztamérges 11 16 28-28
11. Tiszasziget 13 16 28-31
12. Forráskút 12 16 19-17
13. Röszke II. 12 12 26-39
14. Komlósi T. Baktó 12 10 15-33
15. Deszk 12 9 14-22
16. Algyő II. 13 8 16-33
17. Kübekháza 13 7 12-62
18. Öttömös 13 6 18-44

Megosztom!
|