Winner Sport NB III Alföld csoport 8. fordulójában:
Csepel FC Tököl VSK 3-1
Tisza Volán SC Szeged FC Dabas 3-0
Szabadkígyósi SC Hódmezővásárhelyi FC 1-1
Jász Sport FC Jászberény Újbuda 2-3
Szarvasi FC KITE-Szeged 1-2
Kecskeméti TE II. Szolnoki MÁV FC II. 0-0
Várfürdő-Gyulai Termál FC Jánoshidai SE 1-2
Az NB III Alföld csoport állása:

1. Csepel 7 19 23-7
2. Dabas 8 15 19-9
3. KITE-Szeged 7 13 11-6
4. Szolnoki MÁV II. 8 13 9-8
5. Újbuda 7 13 11-14
6. Tököl 8 12 19-2
7. Kecskemét II. 8 12 19-16
8. Tisza Volán Szeged 7 11 12-10
9. Hódmezővásárhely 7 8 15-14
10. Szolnoki Spartacus 7 7 9-17
11. Jánoshida 7 6 13-25
12. Gyula 7 6 10-16
13. Jászberény 6 5 12-12
14. Szabadkígyós 7 5 6-14
15. Szarvas 7 3 9-17
A megyei I. osztály 8. fordulójában:
Kiszombor SZVSE-Gyálarét 0-2 (ifi 2-0)
Mindszent Csanádpalota 4-2 (ifi 2-0)
Kistelek Balástya 3-0 (ifi 2-1)
Ásotthalom Mórahalom 1-2 (ifi 0-1)
Kiskundorozsma Ujszegedi TC 2-1 (ifi 1-2)
Sándorfalva Üllés 4-0 (ifi 6-0)
Nagymágocs Csongrád 0-1 (ifi 0-1)
Röszke Tápé 0-0
A megyei I. osztály állása:
1. Mórahalom 8 20 30-5
2. Kistelek 7 19 25-6
3. Csongrád 7 19 16-1
4. Balástya 8 14 10-8
5. SZVSE 8 14 14-9
6. Mindszent 8 13 20-17
7. Sándorfalva 8 11 15-10
8. Ásotthalom 8 11 12-12
9. Kiskundorozsma 8 11 9-7
10. Kiszombor 8 9 20-20
11. UTC 8 8 10-19
12. Tápé 8 8 6-18
13. Csanádpalota 8 7 15-19
14. Nagymágocs 8 4 8-26
15. Röszke 8 2 8-24
16. Üllés 8 2 12-29
A megyei II. osztály Homokháti csoport 8. fordulójában:
Baks Tömörkény 4-1 (ifi 9-1)
Szatymaz Csanytelek 6-0 (ifi 10-2)
Zsombó Bordány 1-2 (ifi 0-2)
Zákányszék USC Tanárképző 1-4
A megyei II. osztály Homokháti csoport állása:

1. Szatymaz 7 17 29-8
2. Baks 7 17 22-10
3. Bordány 6 12 16-5
4. Zsombó 7 9 18-15
5. FK 1899 Szeged 7 8 11-11
6. Tömörkény 7 7 9-16
7. Zákányszék 7 6 7-27
8. USC Tanárképző 6 5 5-12
9. Csanytelek 6 4 5-18
A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport 8. fordulójában:
Szentesi Kinizsi Fábiánsebestyén 3-2 (ifi 5-0)
Szegvár Makó II. 1-2 (ifi 0-11)
Algyő Újszentiván 2-1 (ifi 2-1)
Szőreg Székkutas 4-2 (ifi 1-2)
Földeák HFC II. 1-5 (ifi 2-3)
A megyei II. osztály Tisza-Maros csoport állása:
1. Szőreg 8 17 18-12
2. HFC II. 8 14 20-9
3. Székkutas 8 14 16-13
4. Szentesi Kinizsi 8 13 18-16
5. Algyő 8 11 18-13
6. Makó II. 8 10 9-9
7. Fábiánsebestyén 8 10 13-18
8. Újszentiván 7 9 14-12
9. Szegvár 8 8 12-18
10. Földeák 7 1 12-30
A megyei III. osztály 8. fordulójában:
HFC III. Algyő II. 4-2
Sándorfalva II. IKV Alsóváros 1-1
Deszk Röszke II. 2-3
Csongrád II. Ruzsa 0-3
Csengele Bütyök Csárda Mártély 2-3
Öttömös Kübekháza 2-2
Forráskút Makó III. 2-3
Domaszék Komlósi Trans Baktó 2-0
Pusztamérges Tiszasziget 3-1