Öt napirendi pont, közül a legfontosabb az elnökség megválasztása volt, ahol nem történt változás, hiszen Gyarmati Mihály maradt a Mocorgó Futball Club elnöke, valamint továbbra is elnökségi tag Kissné Tábit Mária és Antal Norbert.
A közgyűlésen elfogadták a 2009. év beszámolóját, mind szakmailag és gazdaságilag is tájékoztatta portálunkat Gyarmati Mihály, elnök, aki elmondta, hogy az elmúlt évben gazdálkodásunk szépen alakult, idén nem kapunk anyagi támogatást az önkormányzattól, amely komoly kiesést jelent a kasszából, de próbáljuk pályázatokkal és az adó 1 százalékos hozzájárulásokkal egyensúlyozni a kialakult helyzetet. Idén már nyertek 70 ezer forintot pályázaton, valamint jelenleg is van beadva, amely elbírálás alatt áll. Szakmailag sincs probléma, hiszen sikeres egyesületről van szó, amit tárgyilag is bizonyít, hogy kiállítást rendeztek a kulturális központban a gyerekek által 4 év alatt nyert kupákból. A 7, 9 és 11 éveseket foglalkoztató egyesület 2010-ben közel 30 tornán jelent meg, köztük a házi rendezésű események is. A Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség által megrendezett tornákon kívül több kupán is részt vettek. A programok vannak szép számmal az idei évre is, kezdésként a Március IDUSA Kupán veszünk részt, majd a legnagyobb rendezvényünk sem maradhat el, amely a Barátság Kupa zárta mondandóját az elnök.