A Varga Tamás Általános Iskolában megrendezték a Nagy Platán városi matematikaverseny

A Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskolában április 16-án megrendezett Nagy Platán városi matematikaverseny eredményeit mutatjuk.

Az iskolában 10. alkalommal szervezték meg a városi matematikaversenyt, amelyre több, mint 70 tanuló nevezett be. A versenyzők évfolyamonként 5 feladatot kaptak, mely alapján kialakult a végső sorrend.

Az első hat helyezett jutalmazásban részesült. A jutalmak megvásárlását a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ támogatta.

A rendezvény jó hangulatban telt, a diákok szép eredményeket értek el.

 

5. évfolyam
Versenyző Iskola Felkészítő tanár Helyezés
Elek Bálint Ádám Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Szántóné Tari Éva I.
Rozsos Petra Németh László Gimnázium és Általános Iskola Lengyel Krisztián II.
Bera Hanna Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Szántóné Tari Éva III.
Varga Dóra Sarolta Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Szántóné Tari Éva IV.
Sütő Ákos Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Balázsné Mónus Anikó V.
Cseri Csombor Németh László Gimnázium és Általános Iskola Jakó Edit VI.
6. évfolyam
Versenyző Iskola Felkészítő tanár Helyezés
Farkas Alma Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola Deákné Tiszai Ildikó I.
Barna Márton Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Balogh Edina II.
Vincze Csenge Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Balogh Edina III.
Kiss Regő Bendegúz Szőnyi Benjámin Református Általános Iskola Dr. Vanderstein Noémi IV.
Molnár Gergő Németh László Gimnázium és Általános Iskola Jakó Edit V.
Sós Marcell Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola Török Zsolt VI.
7. évfolyam
Versenyző Iskola Felkészítő tanár Helyezés
Mórocz László András Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Nánai Marianna I.
Kindlik Dániel Németh László Gimnázium és Általános Iskola Vörösné Varga Enikő Melinda II.
Rácz Luca Németh László Gimnázium és Általános Iskola Vörösné Varga Enikő Melinda III.
Nagy-Szabó Ádám Németh László Gimnázium és Általános Iskola Lengyel Krisztián IV.
Héjja Levente Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Móriczné Kerek Annamária IV.
Deák Norbert Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Nánai Marianna VI.
8. évfolyam
Versenyző Iskola Felkészítő tanár Helyezés
Rumpler Bianka Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium Mórocz László I.
Ménesi Enikő Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola Szalay Balázs II.
Balog Gergely Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola Béleczkiné Tatár Katalin III.
Szántó Mihály Németh László Gimnázium és Általános Iskola Berger Marianna IV.
Lovászi Szabolcs Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Móriczné Kerek Annamária V.
Pelyva Csaba Németh László Gimnázium és Általános Iskola Berger Marianna VI.