diákok őszi tárlata

Mutatjuk a díjazottakat.

Péntek délután nyílt meg az immár hagyományos Diákok Őszi Tárlata a Németh László Gimnázium, Általános Iskolában. A tanulóknak idén az Állatábrázolás a képzőművészetben témában kellett alkotniuk.

Az eseményről egy videó is készült, íme:

Diákok XVI. Őszi Tárlata

Díjazottak névsora

I.DÍJ

Dobos Olivér és Berecczky Zoltán 10.évf.

Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium

felkészítő:Fiedler Judit

II. DÍJ

Bori Izabell

Galli János Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskoláj

felkészíő: Barkó Nagy Ágnes

III. DÍJ

Kruska Roland

Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Szeged

felkészítő: Taibl Ágnes

Városi különdíj

Hammido Művészeti Iskola, Szeged

DÍJAZOTTAK:

KÖZÉPISKOLA

Sárai Kata 10. o

Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

 

Zoltai Csanád 10.b

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

felkészítő: Zoltai Attila

 

Kovács Emese 12. o

Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

felkészítő: Nagy László

 

Komjáti Jázmin 10. o

Deák Ferenc Gimnázium, Szeged

NLG szakkör

felkészítő: Zoltai Attila

 

FELSŐ TAGOZAT

Barna Máté 8.b

Németh László Gimnázium, Általános IIskola

felkészítő: Zoltai Attila

 

Sándor Renáta Edit 7.o

Dózsa György Általános Isk. Apátfalva

felkészítő: Hajdú Andrea

 

Korom Norina 8.o

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

felkészítő: Mucsi Zoltán

 

Tóth Eszter 8.o

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

felkészítő: Mucsi Zoltán

 

Fazekas Andrea 7.o

Dózsa György Általános Isk. Apátfalva

felkészítő: Hajdú Andrea

 

ALSÓ TAGOZAT:

Vajda Zsüliett 3.b

Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

felkészítő:Tölgyesi Tünde

 

Kopunovics Lilla 3.b

Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

felkészítő:Tölgyesi Tünde

 

Kiss Anna 3.a

Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

 

DICSÉRET:

Imre Dorottya 3.b

Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

felkészítő:Tölgyesi Tünde

 

Szabó Nóra Kata 3.b

Németh László Gimnázium, Általános IIskola

felkészítő: Kosztolányi Anikó

 

Herczeg Dorka 9.o

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

felkészítő: Mucsi Zoltán

 

Harkai Dominik 6 éves

Honvéd-program, Makó

felkészítő: Bárdi Andrea

 

Ferkovics Attila 5. o

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

felkészítő: Radicsné Nagy Andrea

 

Bakos Lujza, Oláh Nóra 9.b

HSZC Kalmár Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

felkészítő: Bozsér Zsolt

 

Solti Lili 9.a

Németh László Gimnázium, Általános IIskola

felkészítő: Zoltai Attila

 

Tatár Kiss Virág 9.a

Bethlen Gábor Református Gimnázium

 

Tordai Léna 7.o

Bethlen Gábor Református Gimnázium

 

Miklós Fanni, Tóth Patrícia, Makay Lili 6.b

Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

felkészítő: Kakukk Tünde

 

Molnár Csilla, Solti Lili 9.a

Németh László Gimnázium, Általános IIskola

felkészítő: Zoltai Attila

diákok őszi tárlata 4 diákok őszi tárlata 3 diákok őszi tárlata 2 diákok őszi tárlata 1

Fotók: Arany Mihály és Paku Angéla