Igen vagy nem? – választ vár a HSÚVC elnöke

A hétvégén rendezik meg hatodik alkalommal a Gyarmati Kupát Hódmezővásárhelyen. Kenéz László, a HSÚVC elnöke arról érdeklődik a Hód-Úszó SE-től, hogy térítésmentesen indulhatnak-e a versenyen az egyesület versenyzői.

Kenéz László nyílt levelét változtatás nélkül közöljük:

Nyílt válasz kérése Szentkereszty Szabolcstól, a Hód-Úszó SE elnökétől, valamint a Hód-Úszó SE elnökségi tagjaitól

Tisztelt Megszólítottak!

Az elmúlt időszak történéseit, városunk két úszóegyesületével kapcsolatosan ismerik.

Ennek fényében az alábbi nyílt kérdést teszem fel Önöknek:

Városunk úszósportjának fejlődésének elősegítése, a versenyzők, családtagjaik, ismerőseik érdekében, az alapvető sportszerűségi elvek betartása mellett, lehetővé teszik-e egyesületünk versenyzői részére, hogy versenyükön a: VI. Gyarmati Kupán, 2018. 05. 12-én a térítésmentes indulást?

Úgy gondolom, válaszuknál elég egy IGEN-NEM is.

Természetesen, egyesületünk az összes, általa megrendezésre kerülő versenyére versenyzőiknek térítésmentes részvételi lehetőséget biztosít.

Sporttársi tisztelettel:

Kenéz László elnök, Hódmezővásárhelyi Senior Úszó-Vízilabda Club