Hódmezővásárhely

Név

Munkakör/beosztás

Munkahely

1.

Földesiné Lugosi Edit

vezető műtős szakasszisztens

Központi műtő

2.

Csányi Norbert

műtőssegéd

Központi műtő

3.

Ráczné Hódi Ágnes

takarítónő

Központi takarítás

4.

Takácsné Ficsor Krisztina

ápolási asszisztens

Belgyógy. krónikus osztály

5.

Hegedűsné Fazekas Gabriella

ápolási asszisztens

Ápolási osztály

6.

Kulikné Láng Edit

gyógytornász

Kakasszék fizioterápiás kezelés

7.

Vizi Erika

diabetológiai szakápoló

Belgyógyászati szakrendelés

8.

Setény Zsuzsanna

gyógyszerkiadó szakasszisztens

Intézeti gyógyszertár

9.

Galamb Beáta

csoportvezető könyvelő

Pénzügyi- és számviteli osztály

10.

Szőkéné Dr. Szabó Julianna

főorvos

Vérellátó

11.

Oszlánczi Ferencné

asszisztens

Központi Sterilizáló

12.

Kis Imre Zoltánné

orvosírnok

Központi adminisztráció

13.

Líbor Karolina

intenzív szakápoló

Intenzív ápolás

14.

Megyaszainé Horváth Krisztina

diplomás ápoló, osztályvezető főnővér helyettes

Belgyógyászati osztály

15.

Dr. Mike Éva Zsuzsánna

szakorvos

Belgyógyászati osztály

16.

Majernikné Dr. Makra Zsuzsanna

szakorvos

Radiológia

17.

Földváry Dezsőné

intézeti vezető főgyógyszerész

Intézeti gyógyszertár

18.

Dr. Szűts Péter Tibor

osztályvezető főorvos

Csecsemő- és gyermekosztály

19.

Bálintné Törőcsik Ágnes

sürgősségi szakápoló

Sürgősségi osztály

20.

Kormos Etelka

diabetológiai szakápoló

Csecsemő és gyermekosztály

 

Makó

 

Név

Munkakör/beosztás

Munkahely

1.

Szabó István

gépkocsivezető

Gépjármű, szállítás

2.

Dr. Benyovszki István

főorvos

Pszichiátriai osztály

3.

Kurunczi Zsoltné

segédápoló

Pszichiátria rehabilitációs osztály

4.

Bálint Napsugár

gyógytornász

Mozgásszervi rehabilitációs osztály

5.

Kerekes Zsuzsanna

szülésznő

Szülészet- nőgyógyászati osztály

6.

Ürmös Lászlóné

ápolónő

Sebészeti osztály

7.

Szögi Zoltánné

ápolónő

Sebészeti osztály

8.

Szabó Istvánné

foglalkozás-egészségügyi szakápoló

Foglalkozás-egészségügyi szakrendelés

9.

Császár Erika

műtős szakasszisztens

Központi műtő

10.

Berényiné Kúsz Gabriella

intenzív szakápoló

Intenzív osztály

11.

Baranyi Józsefné

gyakorló ápoló

Mozgásszervi rehabilitációs osztály

12.

Karsai Istvánné

takarítónő

Takarító szolgálat

13.

Nagy Szilvia

ápolónő

Sürgősségi osztály

14.

Kászián Bernadett

csoportvezető orvosírnok

Sürgősségi osztály

15.

Farkas Károly András

beteghordó

Beteghordó szolgálat Makó

16.

Dr. Zábrák Edit

főorvos

Radiológia

17.

Árva Jenőné

csecsemő- és gyermekápoló

Sürgősségi ápolás gyermek

18.

Dr. Dobra Mariann

főorvos

Belgyógyászati osztály

19.

Mari Henrietta

pszichiátriai szakápoló

Pszichiátriai rehabilitációs osztály

20.

Szabó Renáta

humánpolitikai előadó

Humánpolitikai osztály

 

Pályakezdő orvosok, szakdolgozók:.

 

Hódmezővásárhely

 

Név

Munkakör/beosztás

Munkahely

1.

Gál Krisztina

ápolónő

Sebészeti osztály

2.

Dr. Posta Péter István

általános orvos

Sebészet osztály

3.

Zombori Katalin

gyógyszerkiadó szakasszisztens

Intézeti gyógyszertár

4.

Kovács Georgina

ápolónő

Intenzív osztály

5.

Dr. Szabó Barbara

általános orvos

Sürgősségi osztály

 

Makó

 

Név

Munkakör/beosztás

Munkahely

1.

Suszter Szabina

ápolónő

Pszichiátriai osztály

2.

Takács Zsófia

ápolónő

Sebészeti osztály

3.

Fitos Réka

ápolónő

Sebészeti osztály

4.

Dr. Kovács Csilla

általános orvos

Belgyógyászati osztály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Legjobb csapat”: Egészséges Vásárhely Programiroda – Egészségfejlesztési Iroda

 

 

Név

Munkakör/beosztás

 

1.

Dinnyés Edit

prevenciós nővér

 

2.

Szántai Zsanett

projekt asszisztens

 

3.

Túri Lilla

prevenciós nővér