Az egyesület részéről szinte már hagyománnyá vált, hogy egy évben három versenyt is szervez a városban (áprilisban aquatlon, májusban triatlon és szeptemberben duatlon megmérettetésre szokott sor kerülni).

Az előnevezések ismeretében kb. 70 fő részvételére számított az egyesület, a célba érkezők létszáma azonban megközelítette a 100 főt is. A versenyen indulók a rekortán pályán és az Ady Endre utcán teljesíthették a futás és kerékpár távokat.

Az egyesület versenyzői által elért sikerek is jól mutatták, hogy magabiztos versenyzéssel a várakozásnak megfelelő eredményeket tudnak teljesíteni a Hód-Triatlon és Öttusa Sportegyesület sportolói.

I. Korcsoport (2006-ban vagy később születettek) 500 m futás, 2000 m kerékpár, 250 m futás

„A” kategória:

Kis Noel 1.

Szabó Kornél 2.

Pál Dávid Kornél 3.

Debreczeni Albert 5.

„B” kategória:

Szatmári Máté 1.

Tóth Dániel 3.

II. Korcsoport (2004-2005-ben születettek) 1000 m futás, 4000 m kerékpár, 500 m futás

Fiú:

Koncz Barnabás 1.

Tóth Ákos 7.

Molnár Ádám 8.

Szűcs Máté 9.

Lány:

Vajna Kitti 1.

Huszka Annamária 3.

(Edzőjük: Paku Zoltán)

Fodor Kíra 4.

Vörös Adél 5.

III. Korcsoport (2002-2003-ban születtek) 1000 m futás, 4000 m kerékpár, 500 m futás

Fiú:

Gémes Tamás 1.

Wolf Milán 2.

Lány:

Kiszely Boglárka 5.

IV. Korcsoport (2000-2001-ben születettek) 2000 m futás, 8000 m kerékpár, 1000 m futás

Vörös Béla 3.

Meszlényi Martin 4.

Tápai Balázs 5.

V. Korcsoport (1998-1999-ben születettek) 3000 m futás, 10000 m kerékpár, 2000 m futás

„A” kategória:

Rózsa Dániel 4.

„B” kategória:

Sárai-Kovács Rihárd 2.

VI. Korcsoport (1996-1997-ben születettek) 3000 m futás, 10000 m kerékpár, 2000 m futás

Fiú:

Vörös Kornél 3.

Lány:

Szántó Lili 2.

Mucsi Ágnes 3.

(Edzőjük: Csányi Róbert)

Nyílt futam 3000 m futás, 10000 m kerékpár, 2000 m futás

Csányi Róbert 1.

Molnár Zsolt 4.

Csapat eredmények:

I. Korcsoport: Kis Noel, Szabó Kornél, Pál Dávid Kornél, Debreczeni Albert        1. hely

II. Korcsoport: Koncz Barnabás, Tóth Ákos, Molnár Ádám, Szűcs Máté                  2. hely

Vajna Kitti, Huszka Annamária, Fodor Kíra, Vörös Adél                 1. hely

IV. Korcsoport: Vörös Béla, Meszlényi Martin, Tápai Balázs                                      1. hely

Forrás: HÓD-TRI

Fotó: Gémes Lehel