Mint korábban megírtuk, Péntek délután tartottá a Németh László Gimnázium, Általános Iskolában a 17. kistérségi József Attila Kupát.

A versseny eredményei:

József Attila – kupa Matematikaverseny 2013. november 29.

5. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Antal Máté

Udvari Zsolt

Bethlen Gábor Református Gimnázium

2.

Kiss Gábor

Udvari Zsolt

Bethlen Gábor Református Gimnázium

2.

Rumpler Dorka

Fazekas Ilona

Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

4.

Czékmán Luca

Jakó Edit

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

5.

Kertész Tekla

Zsoltné Kender Tünde

Algyői Fehér Ignác Általános Iskola

5.

Varga Gergő

Szabóné Szanyi-Nagy Anna

Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola

5.

Wolf Milán

Balogh Edina

Kertvárosi Katolikus Általános Iskola

6. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Budincsevich Anna

Rischákné Kishalmi Rózsa

Bethlen Gábor Református Gimnázium

2.

Molnár Csaba

Garai-Szabóné Póth Edit

Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola

3.

Tordai Tegze

Prikler György

Bethlen Gábor Református Gimnázium

4.

Kádár Beatrix

Pap-Takácsné Hefler Gabriella

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

5.

Szögi Richárd

Béleczki Gábor

Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola

7. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Kovács Ádám

Szittyai István

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

2.

Gémes Imre

Csorba Emese

Bethlen Gábor Református Gimnázium

3.

Oláh Kende

Csorba Emese, Bense Pál

Bethlen Gábor Református Gimnázium

4.

Szabó Angelika

Rácz Jánosné

Hódmezővásárhelyi Klauzál Gábor Általános Iskola

5.

Benkő Martin

Papp Tibor

Németh László Gimnázium, Általános Iskola

8. osztály

Helyezés

Név

Felkészítő tanár

Iskola

1.

Fazekas Márk

Móriczné Kerek Annamária

Kertvárosi Katolikus

Általános Iskola

2.

Marton Endre

Béleczkiné Tatár Katalin

Hódmezővásárhelyi

Szent István Általános Iskola

3.

Molnár Sándor

Balázsné Mónus Anikó

Hódmezővásárhelyi

Varga Tamás Általános Iskola

4.

Németh Éva

Malustyik Mihályné

Algyői Fehér Ignác

Általános Iskola

5.

Tatár Gergő

Kormányosné Takács Orsolya

Mindszenti Általános Iskola Dózsa

-Telepi Tagintézmény

Csapatverseny eredmény

Helyezés

Iskola neve

1.

Bethlen Gábor Református Gimnázium

2.

Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola

3.

Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola


Major Zsuzsanna